Зошто вака?

Статус
Затворена за нови мислења.

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.561
Поени од реакции
939
Не не сум корисник на Неотел(Се каам на Телеком што отидов).Еве денес завршиа со инсталација на оптичката мрежа кај мене во зграда.Пред они да пуштат,Телеком исто така пуштија фајбер оптика.Но не сум тука баш за тоа туку,зошто гледам многу малце пишуваат на темата:Неотел.Но зошто???
Дали нема многу корисници на Неотел,но зошто???
Дали ве мрзи да пишувате или што?
Споредете ја темата:Неотел со онаа на Телеком и видете колку страни има.Има многу разлика.
Дајте бе луѓе,ајде да ја заживееме Неотел темата,да и дадеме еден силен сјај.Па немора да сте корисник на Неотел.Еве јас не сум корисник на Вип,па може често да ме видите во таа тема(Ако не ми верувате прашајте го @Dexter26 )
Тоа укажува,дека вие ценети форумџии немора да сте корисник на таа мрежа за да коментирате на неа.Ајде уште еднаш ке кажам:
АЈДЕ ДА ЈА ЗАЖИВЕЕМЕ НЕОТЕЛ ТЕМАТА!!!
YES WE CAN DO IT!
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.809
Поени од реакции
2.630
па заживеј ја,еве на пример секој ден пишувај да ги пуштат пинк каналите и ќе видиш како ќе заживее
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.958
Поени од реакции
35.885
Не не сум корисник на Неотел(Се каам на Телеком што отидов).Еве денес завршиа со инсталација на оптичката мрежа кај мене во зграда.Пред они да пуштат,Телеком исто така пуштија фајбер оптика.Но не сум тука баш за тоа туку,зошто гледам многу малце пишуваат на темата:Неотел.Но зошто???
Дали нема многу корисници на Неотел,но зошто???
Дали ве мрзи да пишувате или што?
Споредете ја темата:Неотел со онаа на Телеком и видете колку страни има.Има многу разлика.
Дајте бе луѓе,ајде да ја заживееме Неотел темата,да и дадеме еден силен сјај.Па немора да сте корисник на Неотел.Еве јас не сум корисник на Вип,па може често да ме видите во таа тема(Ако не ми верувате прашајте го @Dexter26 )
Тоа укажува,дека вие ценети форумџии немора да сте корисник на таа мрежа за да коментирате на неа.Ајде уште еднаш ке кажам:
АЈДЕ ДА ЈА ЗАЖИВЕЕМЕ НЕОТЕЛ ТЕМАТА!!!
YES WE CAN DO IT!
А што да пишуваме ако не сме нивни корисници?
На хартија сите звучат интересно, прашањето е дали навистина го даваат она што го рекламираат, а доколку го даваат, каква им е услугата во поглед на техничка поддршка.
Не гледам што друго може да се коментира, со џамче муабет кога би било вака или така само ќе ја труеш темата, па нема да може да си најде корисна информација и оној што навистина има потреба.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom