Змии

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.616
Поени од реакции
18.245
Убивање на животни во дивина, само идиот како Македонец и уште некое локално племе може тоа да го направи.
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.934
Поени од реакции
12.542
Убивање на животни во дивина, само идиот како Македонец и уште некое локално племе може тоа да го направи.
Нема гајле, витамин Ц и магнезиум и ќе биде како нова.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.393
Поени од реакции
27.460
Убивање на животни во дивина, само идиот како Македонец и уште некое локално племе може тоа да го направи.
Змијава е отровна и алал да му е на старчето што ја убил.
Змијава беше во близина на Планинарскиот дом и Милениумскиот крст.
За време на викенд, има доста народ во овој предел, а има и деца.
Ќе отиде дете навака натака, ќе ја згазне/ќе се деси нешто, ќе го касне...
Змија не напаѓа да, но...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom