Зимски Олимписки Игри - Сочи 2014 | генерална дискусија |

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
3.737
Поени од реакции
3.843
Снимка по нетов има од затварањето на олимпијадава !?!?
 
Член од
17 февруари 2013
Мислења
233
Поени од реакции
93
Одлично затворање беше ова.Фефинитивно едно од најубавите досега.

Инаку голем минус за МТВ.90% од олимпијадата не ја ни видовме.

Во тек на најголеми возбудувања,они ми пуштаат танц со Sвездите и Тони од кој не верувам дека на некој не му е стемнето кога ќе го види.
Целиот свет гледа скијање,а на мтв пуштиле вести за вмро дупи мене и сдсм.Викам чекај да сменам на мтв 3 можда нешто има.Кога ете ти ги таму васка илиева и блага петреска како се дерат.

Ебати МТВ-то.Срамота беше ова за нив,па и за нас да ги гледаме во 1 саат по полноќ натпреварите.:cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::notworthy:
 

Mr. Mojo Risin'

Violator
Член од
14 септември 2008
Мислења
2.969
Поени од реакции
3.231
На врв Bottom