За тие што имаат отварано/сервисирано A52s

Член од
20 декември 2013
Мислења
201
Поени од реакции
108
Дали некој знае на нашиов пазар долните плочки за микрофон и усб на А52S 5G дали се K1 или K2 верзија?
 
Член од
17 март 2014
Мислења
600
Поени од реакции
1.662
види според моделот на телефонот SM-A528B / SM-A528N пишува на секој телефон кој модел е од позади со мали букви или во Settings .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom