За овој мора нова тема да се отвори =)

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.547
Поени од реакции
20.970
:tapp::tapp::tapp: Повеќе за тебе една тема да се отвори.

Иначе староооо...
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.181
Поени од реакции
3.066
Don't do drugs !!! ... it fries your brain
 
П

Паган-др

Гостин
Старо, а и не мора нова тема да се отвори.
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.692
Поени од реакции
2.355
Боки 13 одамна има конкуренција низ државава:tapp:, а за пошироко да непрајме муабет
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.457
Поени од реакции
27.234
LEAVE BOKI ALONE !! :nenene:
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
И да е старо, пак е ѕверско, можам да замислам како му вриело на Тарик :)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.935
Лукси4 :icon_lol:


Oва воопшто не е за смеење. Вакви педерастични типови се се` почеста појава во општеството. Kaj нас има со лопата да ги ринеш.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.044
Поени од реакции
2.289
Ја да сум на местово на Тарик кога ќе го шлапнам има да се врти на столчено до утре.Кај го примиле овој жити се.
 

k@z@n

RS power
Член од
3 март 2008
Мислења
992
Поени од реакции
51
ненормален...:pos2:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.547
Поени од реакции
20.970
Ненорамален али ....стигнал на милионер...
 
На врв Bottom