За девојките: Кој прв дозна за првиот пат?

Sweetheart<3

Unstopable..
Член од
7 јануари 2010
Мислења
39
Поени од реакции
1
е ајде бе , па после првиот пат со првиот дечко раскинавме за некои работи и после 3 месеци се фатив со вториот и нормално ке мисли дека е прв:kesa::baeh:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
е ајде бе , па после првиот пат со првиот дечко раскинавме за некои работи и после 3 месеци се фатив со вториот и нормално ке мисли дека е прв:kesa::baeh:
Е тоа ти се вика, тампон зона. Зона меѓу две граници. Браво:):)
 

Sweetheart<3

Unstopable..
Член од
7 јануари 2010
Мислења
39
Поени од реакции
1
нормално толку време да не направиш ништо тоа ти се вика тесна работа хаха lol
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
е ајде бе , па после првиот пат со првиот дечко раскинавме за некои работи и после 3 месеци се фатив со вториот и нормално ке мисли дека е прв:kesa::baeh:
Како успеа да ги вметнеш ефектите на ...прв секс, или зборуваме за прв - од позади?
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
821
Поени од реакции
301
Никој. И ден денен со никого немам зборено за ова. Нема ни да зборам. Да седнам да расправам на некого за тоа...оуу дефинитивно НЕ. Тоа си е моја приватност. Што има другите да знаат:toe:
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Чичооооо.....човеков ми е како втор татко...додуша Тато знае пошо у бирото куртони ми имаше најдено..( а нај факат е шо тогаш уште немав ебено...ги имав купено за арно за лошо :kesa: ) а мајками се надевам дека уште незнае пошо ќе ме гњави додека не се оженам....!
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
Чичооооо.....човеков ми е како втор татко...додуша Тато знае пошо у бирото куртони ми имаше најдено..( а нај факат е шо тогаш уште немав ебено...ги имав купено за арно за лошо :kesa: ) а мајками се надевам дека уште незнае пошо ќе ме гњави додека не се оженам....!
брат... темава е ЗА ДЕВОЈКИТЕ!!!
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
а шо има врска? гледам и други имаа пишано..ќе се осеќам дискриминиран..боже ние не кажуеме на никој
МУАБЕТОТ Е ДРУГ!
темата гласи за девојките... али чим си искоментира ти океј :)

--- надополнето ---

Од каде знаеш па ти,можеби се пронајде во темава :baeh:
хах... верувам :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom