За Нова Година на плоштад

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
да бе ! скржави едни...

секоја година одам поради огнометот , прекрасно чувство ...

внесување во нирвана состојба ....

прекрасно

прекрасно

волшебно .......
Goca garant si ima spremeno piratki hehhe


Pazete lugje.. Goca puka:wink:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Не е мој стил да се бркам со дегенерирани мали манијаци кои свршуваат на експлозивни направи. Ама па Суперхикс бе... :raz:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Заборајл како е да е клинец. Викса, а да бидеш со кру поред скаричка и ракиичка топла, па да денсаш на Суперхикс, и да делиш емоции со илјадници луѓе? Бар нема да глеаш шунд и кичерај, новогодишни торти со тродневен рок на траење...

Идејата за плоштад ми е најискрен начин за дочек на нова... после варијантата: Планина, Џек и книга. Колбавчињата сметам дека се подразбираат.
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Не го вреѓај брат ми бе. :P

Sith
А ти чиј беше? Кој ти беше брат? :uvo:

Иначе, муабетот ми беше, па за Суперхикс сакам да одам. Ама после треба да ја трпам Калиопи и нејзините изливи на емоции за скиснатиот ајвар и фантастичниот успех на малите терористи кои не ги интересира нација и политика. Тие се таму да пукаат по се што се движи и што не се движи. Едноставно распаљотка... “Кого пукнам не жалам“
 
S

Sith_Lord

Гостин
А ти чиј беше? Кој ти беше брат? :uvo:
Мене брат ми е Нено- многу фино детенце од 14 годинки фасцинирано од пиротехнички средства. Детето си купи арсенал за Нова Година. :D И ќе пука по се што се движи. Децата немаат расни, верски или национални предрасуди. Тие се најискрени. :P

Sith
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308


Мене брат ми е Нено- многу фино детенце од 14 годинки фасцинирано од пиротехнички средства. Детето си купи арсенал за Нова Година. :D И ќе пука по се што се движи. Децата немаат расни, верски или национални предрасуди. Тие се најискрени. :P

Sith
Ја си купив Челзи... па да видиме кој е појак... :violent1:
 
Член од
25 октомври 2007
Мислења
1.141
Поени од реакции
10
Goca garant si ima spremeno piratki hehhe


Pazete lugje.. Goca puka:wink:
па мене така ме учеа , сега ли јас да ја прекинувам традицијата

а и сите ги сакам

и тие со емоции
и тие без емоции ( не сум баш сигурна дека постојат вториве затоа малку корекција)
и тие што успешно ги сокриваат емоциите...
 
Член од
9 јули 2017
Мислења
380
Поени од реакции
80
Овие глупости да се забранат перманентно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom