Зашто Зидан доби Црвен картон во Финалето!? (заклучок)

Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Eве што била целата приказна... Oд извори блиски до владата на ФранцијаЕ за една фризура бе... ц ц ц ц :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.451
Поени од реакции
807
Во Word или во Notepad ги праеше сликиве?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.407
Поени од реакции
542
Ајде, уште две теми ти фалат и те ставаат модератор. Знам дека можеш.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.469
Поени од реакции
9.170
а шо е тоа уствари буцаш???или буцам??
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.057
Абе и Црвен и Финалето со голема ги пишал:pos:
Што не почниш да пишуваш со една МаЛа ЕдНа ГоЛеМа?
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.392
Поени од реакции
97
I sence a remet coming up .. stay tuned for more informations ..We will countinue after the bucanje ..
 
На врв Bottom