Засрамувачка ситуација среде секс

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Насловов: Засрамувачка ситуација среде секс, а овде опишуваш настан после прва тура.
Ако на лагата и се кратки нозете, на твојава и се ампутирани до препони.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Изгледа одамна немаш плеснато нешто. Оди пушти си некој порнич со мајка, син и женска а не тука приказни да раскажуваш. :D

Sent from my Xiaomi Redmi Note 3 Pro using Tapatalk
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.055
Поени од реакции
12.532
Едипе друже,побарај стручна помош со време

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Член од
29 септември 2017
Мислења
178
Поени од реакции
102
Нов член сум, барав ваква тема , но не успеав да најдам... ако веќе постои, однапред се извинувам и ќе замолам некој да го префли овој пост во истата..

Пред неколку дена, имавме секс со девојка ми ... Се си беше онака вообичаено, убаво и скоцкано. После првата тура, застанавме малку да одмориме и така додека си лежевме голи ми ѕвона мобилниот, ме бараше мајка ми. Јас се јавив, разговаравме и откако спуштив, девојка ми ме праша што било. И кажав дека треба да ја носам мајка ми на контрола на доктор, бидејќи и варира притисокот нон стоп. Тогаш таа со ќикотење ми рече да ја донесам мајка ми тука да ја лиже пи***та на мојата девојка и дека веднаш притисокот ќе и дојде до нормала. Изреагирав одбивно и импулсивно со зборови, но не и мојот пенис.. Во истиот момент кога таа го кажа тоа, мене ми се надрви и имав страшна ерекција. Таа почна да ми се смее во лице и да се подбива со мене дека ме пали помислата како мајка ми и ја лиже пи***та на девојка ми... Буквално потонав од срам и не кажав ни збор, се збунив целосно. Не знам што ми се случи, но ептен е непријатно...:oops::oops::unsure::unsure:
Такво нешто не смее девојка да ти каже. Не ти треба, батали ја.
 
Член од
23 јануари 2014
Мислења
239
Поени од реакции
250
аахахахахах колку си бил ти дечко напраен додека си го пишувал ова.... ахахах
 
D

Daedalus

Гостин
Ако сакате да експериментирате со вакви ствари, go for it.
Следниот пат врати и со мрсна, имагинарна секс акција меѓу тебе и нејзиниот татко. Ќе видиш како ќе сквирта.

Можда и тебе ќе ти се дигне пак.
 
Последно уредено од модератор:
T

Trajce Vasilev

Гостин
Она кога ке и го пикаш у пичка и кога ке и дојде да сврши но погрешка ке ти искочи па пак од почеток.Ах тоа чуство.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom