Заработка на интернет (официјална тема)

Член од
7 август 2012
Мислења
176
Поени од реакции
11
Ајде некој добри страни за заработка освен паидвертс и дигадз :)
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
На скала од 1 до 10 Trafficmonsoon колку е легит? :)
 
Член од
25 септември 2014
Мислења
309
Поени од реакции
39
Ајде некој добри страни за заработка освен паидвертс и дигадз :)
Ајде некој добри страни за заработка освен паидвертс и дигадз :)
Druze, procita pogore na nekolku mesta gi imas najdobrite novi a bogami i voopsto..za par dena se pravat isplati a lus traficot e i legitimna kompaniaj so site nisani :)[DOUBLEPOST=1421977302][/DOUBLEPOST]
На скала од 1 до 10 Trafficmonsoon колку е легит? :)
KOLKU I PV!!! Pisav poraka po sto se poznava dali registrirana kompanija :D :D[DOUBLEPOST=1421977471][/DOUBLEPOST]
Druze, procita pogore na nekolku mesta gi imas najdobrite novi a bogami i voopsto..za par dena se pravat isplati a lus traficot e i legitimna kompaniaj so site nisani :)[DOUBLEPOST=1421977302][/DOUBLEPOST]
KOLKU I PV!!! Pisav poraka po sto se poznava dali registrirana kompanija :D :D
MEne digadz me zagrizuva....epten, vloziv nekoj dolar..nemozam ni niv da si gi izvadam a tek da gi multipliciram...a stranata nema ni www....da en ispadne take the money and run :
 
Последно уредено:
Член од
15 јануари 2015
Мислења
43
Поени од реакции
4
Druze, procita pogore na nekolku mesta gi imas najdobrite novi a bogami i voopsto..za par dena se pravat isplati a lus traficot e i legitimna kompaniaj so site nisani :)[DOUBLEPOST=1421977302][/DOUBLEPOST]
KOLKU I PV!!! Pisav poraka po sto se poznava dali registrirana kompanija :D :D[DOUBLEPOST=1421977471][/DOUBLEPOST]
MEne digadz me zagrizuva....epten, vloziv nekoj dolar..nemozam ni niv da si gi izvadam a tek da gi multipliciram...a stranata nema ni www....da en ispadne take the money and run :
Na ti e strani ja sto gi nabrojav ne se bitni reklamite, kolku sto e bitno referalna mreza da napravis pretpostavuvam i na ovaa strana vie sto ja zborite e isto
 
Член од
24 ноември 2011
Мислења
17
Поени од реакции
4
Некој расположен за трампа? 12 долари, јас праќам на пејза, вие во биткоин?
Мора да го купам филтерот на PV, ме убија три дена со ред со по 300+ реклами од 0,004 :(
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Ај може за 11 саата ќе ги искликам :D По 0.004 се сите...


KOLKU I PV!!! Pisav poraka po sto se poznava dali registrirana kompanija :D :D

MEne digadz me zagrizuva....epten, vloziv nekoj dolar..nemozam ni niv da si gi izvadam a tek da gi multipliciram...a stranata nema ni www....da en ispadne take the money and run :
А работи на ист принцип како и PV оваа Trafficmonsoon ? Мислам за 1 долар 1.5 или 1.2 назад добиваш или како? Oти баш вчера се регистрирав ама незнам ништо што се праи, на реклама ја видов налик на PV е :)
 
Член од
30 април 2013
Мислења
267
Поени од реакции
79
Ај може за 11 саата ќе ги искликам :D По 0.004 се сите...




А работи на ист принцип како и PV оваа Trafficmonsoon ? Мислам за 1 долар 1.5 или 1.2 назад добиваш или како? Oти баш вчера се регистрирав ама незнам ништо што се праи, на реклама ја видов налик на PV е :)
Не е таква.Прво сурфај 10 страни.Потоа добиваш други страни кои ти носат пари.Обично дневно е околу 0,1$.Ако сакаш како паидвертс,со акции,ти треба да купиш акции,ама,акциите се скапи,една е 50$.Ти се враќаат 55$.
 
Член од
9 декември 2010
Мислења
492
Поени од реакции
208
hahah isto e sekade znaci, jas imam okolu 490 (2.91$) reklami za klikanje
sreka pa Jo mi izleva vo susret veke vtor den mi go prodolzuva vremeto. :)
 

VisualBasic2008

Хобист
Член од
4 март 2012
Мислења
196
Поени од реакции
46
Само се чудам зошто никој не ја спомнува CashnHits? Супер страна, секогаш исплаќа во рок од 7 дена (максимум), најчесто за 2-3 дена. Не дава многу реклами но има посебна опција аутосурф. Од неа се земаат некаде 0.06 - 0.08 значи не треба ништо да работите тоа само во рок од 3-4 часа ќе заврши (не мора ни на компјутер да сте). Досега имам земено две исплати. Минимум исплата е 2 долари (мислам, за прв пат) а потоа се зголемува.

Зачленете се овде.
Поздрав.
 
Член од
17 јануари 2014
Мислења
146
Поени од реакции
20
Само се чудам зошто никој не ја спомнува CashnHits? Супер страна, секогаш исплаќа во рок од 7 дена (максимум), најчесто за 2-3 дена. Не дава многу реклами но има посебна опција аутосурф. Од неа се земаат некаде 0.06 - 0.08 значи не треба ништо да работите тоа само во рок од 3-4 часа ќе заврши (не мора ни на компјутер да сте). Досега имам земено две исплати. Минимум исплата е 2 долари (мислам, за прв пат) а потоа се зголемува.

Зачленете се овде.
Поздрав.
Ќе потрошиш струја во вредност од 150 денари за 5 центи :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom