Запознај ја Македонија - туристички водич

Член од
10 јануари 2022
Мислења
8
Поени од реакции
10
Препорака за фино планинско место, за викенд.
Благодарам однапред!
 
Член од
21 јуни 2018
Мислења
610
Поени од реакции
257
Член од
8 ноември 2017
Мислења
31
Поени од реакции
8
Може на сите да ви го предложам Котва.МК инстаграм профилот кој функционира како туристичка платформа каде може да резервирате сместување во апартмани и вили кои до сега искрено многумина и не слушнале за истите а се вистински рај за одмор, како и ресторани каде има баш македонска традиционална храна, кафулиња и барови... линк во профилот
 
Член од
6 мај 2021
Мислења
692
Поени од реакции
1.285
Пред неколку дена, вртејќи на интернет го прочитав ова. Супер идеа, браво за жителите! (y)
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
24
Поени од реакции
9
Ако мислиш за Косоврасти,Албанци го држат хотелот,одлично го имаат уредено,за разлика од крнтијата Катланово.Секоја соба,свое вц....Услужување имаш по 3 јадења да бираш,поради шо муслимани има.Појадок,ручек .... Топ се ....Бев таму 21 ден и презадоволен,одма после по риби на Дебарско Е.... Имаш тука во селото кај нашите торбеши и приватно сместување по 200 ден/ноќ.....
Муабетов е стар повеќе од деценија :) Да не случајно, некој има телефонче од приватен смештај да ми даде, да контактирав некој таму за соба? Барав на интернет, не можам ништо да најдам. Фала ви.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom