Запознавање

Член од
27 декември 2020
Мислења
14
Поени од реакции
36
здраво, сакам да прашам, со девојчето си пишуваме 2 месеци бидејќи беше у странство и сеа ќе си дојде ама она има дечко од странство нема врска тоа. Што би ми предложиле да разговарам со неа кога ќе одиме на кафе,бидејќи прв пат ќе се видиме, какви теми итн ако може некој предлог би ми значело многу, фала однапред
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.366
Поени од реакции
38.341
може да дискутирате за моменталната ситуација со корона вирусот, од каде сето тоа почна. Дали беше од лилјак, дали јудеомасоните имаат умешано прсти, дали е дип стејтот, можеш да го развлечеш муабетот у многу правци. И на крај да допреш во неа ќе ја прашаш како се чувствува во врска со тоа, и кога ќе биде ранлива како срна ќе ја залапаш. После тоа можеш да ја прашаш дали сака да ти биде господарка.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.678
Поени од реакции
19.589
Ам до сега како разговаравте? Имате ли заеднички интереси, филмови, музика, книги па дури и гејминг..
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
здраво, сакам да прашам, со девојчето си пишуваме 2 месеци бидејќи беше у странство и сеа ќе си дојде ама она има дечко од странство нема врска тоа. Што би ми предложиле да разговарам со неа кога ќе одиме на кафе,бидејќи прв пат ќе се видиме, какви теми итн ако може некој предлог би ми значело многу, фала однапред
има дечко не излегувај со неа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom