Запознавање со симпатијата

Член од
25 декември 2018
Мислења
9
Поени од реакции
0
Епа вака со мојата симпатија имам контакт само на снапчат и некако ми е чудно да разберам бидејќи почнавме да се допишуваме со слики тоест јас прв почнав нормално се убаво одеше али пишав глупост бидејќи незнаев шо да и вратам, потоа не ми врати одговор се мислам дали другпат да најдам прилика да пишам, или (да смислам нешто како демек шала беше се извинувам, итн..)
 
Член од
16 декември 2018
Мислења
63
Поени од реакции
20
Епа вака со мојата симпатија имам контакт само на снапчат и некако ми е чудно да разберам бидејќи почнавме да се допишуваме со слики тоест јас прв почнав нормално се убаво одеше али пишав глупост бидејќи незнаев шо да и вратам, потоа не ми врати одговор се мислам дали другпат да најдам прилика да пишам, или (да смислам нешто како демек шала беше се извинувам, итн..)
a kolkava e taa glupost sto si ja pisal :D
ako ne e tajna?
 
Член од
25 декември 2018
Мислења
9
Поени од реакции
0
a kolkava e taa glupost sto si ja pisal :D
ako ne e tajna?

Па не е нешто големо, сакав со малце хумор да навлезам во муабет и да се запознаеме, т.е ја равширив темата но сега незнам дали да продолжам да бидам упорен и да видам дали и таа сака ....
 

banne1

попај
Член од
24 април 2012
Мислења
139
Поени од реакции
68
а што сликички и праќаш и ти праќа
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.283
Поени од реакции
45.739
а што сликички и праќаш и ти праќа
под “пишав глупост’’ мислам дека е јасно дека ја испоштувал со слика од органот :icon_lol::icon_lol:
 
Член од
6 август 2011
Мислења
682
Поени од реакции
1.065
Член од
7 април 2019
Мислења
4
Поени од реакции
0
не си троши времето другар,бркај друга
 
Член од
7 јуни 2018
Мислења
13
Поени од реакции
3
Луѓе помош, многу ми се допаѓа еден дечко ама он се прае дека не ме приметува. Шо да праам како да му привлелам внимание??? Неможам да се откажам од него, премногу го сакам.
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Луѓе помош, многу ми се допаѓа еден дечко ама он се прае дека не ме приметува. Шо да праам како да му привлелам внимание??? Неможам да се откажам од него, премногу го сакам.
зошто мислиш дека е заинтеран? и што сакаш да збориш со него?
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Луѓе помош, многу ми се допаѓа еден дечко ама он се прае дека не ме приметува. Шо да праам како да му привлелам внимание??? Неможам да се откажам од него, премногу го сакам.
Викни го на гости да го гледате Титаник и у романтичните сцени пушти му јазик ;) Као прво!
Као фторо: Кажи му ја фората, прилагодена од видеото :D
https://www.youtube.com/watch?v=PwZbdmqNkMg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom