Замунда.мк! :)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 септември 2011
Мислења
22
Поени од реакции
5
Ne saka povtorno. Aman sredete vekje ednas.
Јулиан, пробај одма да се логираш. Не пробувај да го активираш акаунтот со емаилот.

Прашање: Дали тракерот пак си останува бугарскиот, истиот од бугарската замунда? Или имате сопствен тракер.
Па вака, на некои торенти го користиме тракерот од замунда.нет, а на други си користиме познати јавни тракери на пр тие на д пајрт беи итн. Ткд, верувајте дека торентите се 100% легит, без фејкови. Сеа можно е во некој и да се јави грешка, но сепак и ние сме луѓе. Затоа пријавете во коментар или со репорт копчето, и ние ке се ке средиме :)
 
W

WildChild

Гостин
Со среќа!
Може размена на банери само да си прашам? :D
--- надополнето: Sep 19, 2011 9:09 PM ---
И постирав на Рекла Кажала :)
www.reklakazala.tk ;)
 
Член од
16 септември 2011
Мислења
22
Поени од реакции
5
Епа ај да се договориме да размениме по еден банер. Пиши ми во приватна порака.
--- надополнето: Sep 19, 2011 10:05 PM ---
Тоа трепкавото фавиконче, ми боде некако у очи. Тоа сум само јас, изгледа, фавтрепфобичен. :icon_lol:
Поправено. И мене ми сметаше мн. Сега веќе нема да трепка :)
 
Член од
8 ноември 2007
Мислења
574
Поени од реакции
296
Треба да ги средите повеќе работи. Како првин треба да се даде детален опис на торентот. На пример ако е филм каква снимка е, дали е ХД, аудиото во каков формат е, дали има превод. Во кој формат е самиот филм итн. Значи поголемо внимание да се стави на овие работи. Знам дека сте почетници, ама на тоа треба да проработите.
 
Член од
16 септември 2011
Мислења
20
Поени од реакции
18
Треба да ги средите повеќе работи. Како првин треба да се даде детален опис на торентот. На пример ако е филм каква снимка е, дали е ХД, аудиото во каков формат е, дали има превод. Во кој формат е самиот филм итн. Значи поголемо внимание да се стави на овие работи. Знам дека сте почетници, ама на тоа треба да проработите.
Не сме ние почетници(барем јас)... Треба да се средат качувачите :/ Ги знаат правилата , а сепак утнуваат... Каде не ставиле слика од торентот , каде не ги ставиле основните информации: инсталација ако е игра , резолуција и кодек ако е видео , kbps ако е музика...
 
Член од
30 август 2009
Мислења
578
Поени од реакции
211
ај малку помош... ја отворам замунда.мк, пишувам усер и пасс, и кога кликам на "логин" ... ми пишува Server error (The website encountered an error while retrieving http://zamunda.mk/index.php. It may be down for maintenance or configured incorrectly)

Пробав и со мозила па истото. ??
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.809
Поени од реакции
2.630
ај малку помош... ја отворам замунда.мк, пишувам усер и пасс, и кога кликам на "логин" ... ми пишува Server error (The website encountered an error while retrieving http://zamunda.mk/index.php. It may be down for maintenance or configured incorrectly)

Пробав и со мозила па истото. ??
исто и кај мене ,дај нека средат
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom