Замокот е мој!

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од viktor_mak, 17 август 2008.

 1. viktor_mak

  viktor_mak

  Член од:
  19 јуни 2007
  Мислења:
  3.422
  Допаѓања:
  113
  еве и усште една форумска игра.

  правила: Се што теба да се направи е да се измисли нешто со кое би го исфрлиле(убиле, распарчиле.. итн итн) тој што е негов замокот

  пр. јас викам замокот е мој. Тој после мене на пример вика: земам пиштол те убивам и ЗАМОКОТ Е МОЈ. Следниот вика на пример ја доагам со тенк и те разнесувам ЗАМОКОТ Е МОЈ

  бидете иновативни;) не се се оружјата [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  _________________________________
  па да почнеме

  доагам во замокот и гледам дека нема никој, го ставам моето знаме и ЗАМОКОТ Е МОЈ
   
 2. alex-st

  alex-st

  Член од:
  7 јануари 2008
  Мислења:
  5.366
  Допаѓања:
  803
  Јас доаѓам со руска армија и те убивам... ЗАМОКОТ Е МОЈ :vozbud:
   
 3. Xfire

  Xfire forza juve!

  Член од:
  9 август 2008
  Мислења:
  6.824
  Допаѓања:
  1.176
  Идам поставам бомба и ЗАМОКОТ Е МОЈ ! :toe:
   
 4. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  74.643
  Допаѓања:
  151.215
  Колку години имате? Тли?
   
  На Morgan Freeman, Bibo, Muranyi и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Apokalipto

  Apokalipto (М)

  Член од:
  4 март 2007
  Мислења:
  15.579
  Допаѓања:
  2.569
  Ти ја пуштам воспитачката и замокот е мој :vozbud:
   
  The_Master_NeptuNE >:D, Dumbledore, Sungerot Bob и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Адриано

  Адриано Гостин

  Ти го пуштам Чак Норис-ЗАМОКОТ Е МОЈ!
   
 7. Mlad_man

  Mlad_man Sine Qua Non

  Член од:
  20 април 2007
  Мислења:
  3.477
  Допаѓања:
  208
  Со голи раце те давам замокот е мој.
   
 8. viktor_mak

  viktor_mak

  Член од:
  19 јуни 2007
  Мислења:
  3.422
  Допаѓања:
  113
  Те мавам со чорапата на циганот што лежи на плоштад. Ти бегаш и бегајќи се онесвестуваш. ЗАМОКОТ Е МОЈ!!!
   
 9. Mlad_man

  Mlad_man Sine Qua Non

  Член од:
  20 април 2007
  Мислења:
  3.477
  Допаѓања:
  208
  Ти го с'скам буш и пак го враќам замокот
   
 10. vlatko5

  vlatko5 X-Form+Ation

  Член од:
  29 февруари 2008
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  3
  ти идам со македонските волци те напагам ти кршам кичмата и замокот е мој:vozbud:
   
 11. viktor_mak

  viktor_mak

  Член од:
  19 јуни 2007
  Мислења:
  3.422
  Допаѓања:
  113
  Го викам Чак Норис, он те брише со гума за пенкало (хахаха кај ми текна ејјј) и ЗАМОКОТ Е МОЈ!!!
   
 12. forever united

  forever united

  Член од:
  22 мај 2008
  Мислења:
  684
  Допаѓања:
  22
  ти идам со к***т и замокот е мој.:kesa:
   
  На xristin4e и ace_elemeNt им се допаѓа ова.
 13. GoddessOfRock

  GoddessOfRock Гостин

  Jas sum odsekogas Kralica na ve.... nareduvam da te uapsat za nekoje nepostoe4ko dela i ZAMOKOT E MOJJJ samo MOJJJ
   
 14. OMGWTFBBQ

  OMGWTFBBQ Bone for Tuna

  Член од:
  3 февруари 2007
  Мислења:
  8.786
  Допаѓања:
  4.391
  гаѓам со качуши, но безуспешно... замокот е само нејзин лол
   
 15. Esobar

  Esobar Македонија над СЕ !

  Член од:
  12 февруари 2008
  Мислења:
  4.895
  Допаѓања:
  451
  идам со македонските специјалци и те пукаме во колено :helou: Замокот е МОј! ако го посакува некој нека дојде!!!!!!!!!:violent1:
   

Сподели преку: