Заклучен iPhone со заборавена лозинка

Член од
3 август 2012
Мислења
60
Поени од реакции
12
Здраво до сите ми треба помош подхитно :S ставив пасворд на мојот iphone 4s и сега го заборавив пасвордот и неможам да го отклучам телефонот што да направам :mad::mad:
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.504
Поени од реакции
2.617
ај пробај хард-ресет или нешто слично;)
 
Член од
3 август 2012
Мислења
60
Поени од реакции
12
сепак благодарам бонбонера .. ми го средиа на сервис ! :)
 
Член од
3 август 2012
Мислења
60
Поени од реакции
12
Не можам да разберам што сакате да кажете реков го однесов на сервис и ми го средиле преку iTunes .. може темава да иде Locked ..
 
На врв Bottom