Заеднички одмор

Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.157
Поени од реакции
18
Дефинитивно сум за со децко на одмор,зосто да не ако сум со него во врска тоа знаци дека премногу сум залјубена и многу ми значи сакам секој момент да го поминам со него:back:,никогаш нема да чувствувам дека ме загушува неговото присуство или пак да ми биде поинтересно со другарки и да се чувствувам послободно,јас и вака и така се чувствувам слободно и без него на одмор би се чувствувала осамено колку и да сум со интересно друштво сепак он ке ми фали најмногуууу...така да секогас на 1во место ми е одмор со дечко ми,пошто тој ми е најбитен...но и во коминација со друштво зосто да не:toe:,а за тоа каде би оделе:motor: тоа зависи од зелбите и мозностите....важно е да си уживаме заедно ..лалал:love2:
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Jas mislam deka bi go pustila decko mi da odi na odmor so drugari bidejki mu veruvam, ali sekako deka nema da mi bide mnogu milo. Za sreka, sega za sega nema potreba od oddelno idenje na odmori. Sme bile zaedno, prekrasno bese, planirame pak, pa zdravje.
Toj, za razlika od mene, smeta deka dokolku jas na primer sum nemala moznosti da odam na odmor, on namesto da odi so drugari 10 dena, ke odi so mene 5 dena. Kao, on ke mi plati. Sea jas ne bi prifatila, ali toa e veke drug muabet.
 
M

MIL

Гостин
Hohohohho vo plan ni e,sme si zboruvale za ova samo jas i ona plaza shankce koktelce more pesok i bez nisto na nas hohohohoh ideme na nudistickaaaaaaaaaaaa Muce pa morav da si kazam so ni e plan :vozbud: Sorrkyyyy
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
52
Поени од реакции
0
Koga sum so nekoj podolgo vreme sakam se da planirame zaedno pa taka i odmor :pipi:
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Не сум била со дечко на одмор, зошто секоја година се повторува баш во летниот период да сум без дечко ...:pos2: А мислам дека би било убаво...someday, someday... :smir:
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
pabi otislasama ili nekaode sam.zosto da mu plakam jas ili toj na mene ne sme nikako povrzani za da si plakame eden na drug toj mi e samo decko.
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Сум била и стварнооо е најубавоо..така се погодивме,а кога би требало он да оди само со другари мислам дека би немала ништо против...само што нема да ми биде баш најмило бидејќи ќе бидеме разделени..ама тоа е што е!Во секој случај тоа се најубавите денови поминати со оној што стварно го сакаш:pipi:
 

Ladies'_Man

Страхотен пич
Член од
31 декември 2008
Мислења
156
Поени од реакции
12
Не мора да одам со девојката.И така ќе одам со жена и деца за неколку години,сега гледам со друштвото да одам и да се исфурам таму.
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Па ако она не сака или нема финансии, ништо страшно ќе отидам со друштво ако не се лути, деееее па за 10 дена ли е проблемот. Ако можам да помогнам со пари или што ти ја знам би ја земал око не ми трепнува.
Али смрт би било ако отидеш без неа, и ко ќе се вратиш ќе те утепа о д испрашувања дали си нашол некоја, па што си правел, па каде а у, ко у полициска станица.
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
па добро ми беше оваа лето лудо и незаборавно ако имаах женска со мене
кога е на му се еба си еба од тоа здравје подобро
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.883
Поени од реакции
2.082
Bevme ova leto zaedno i ubavo bese soliden odmor...ali sega momentalno e druga prikazna:(
 

butterfly8

peperutce
Член од
17 март 2009
Мислења
96
Поени од реакции
5
Ako imame pari odime dvajcata. Bez razlika koj kolku ke plati. Ako nemame dovolno ke si najdeme druga zanimacija. A sami nikako.
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
еднаш бев и више никад.колку и да е сериозно идам со друштво
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.501
Поени од реакции
33.643
Со другари и женските. :back:

Best compromise ever.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Иде летото... :vozbud: Се надевам дека ќе одиме заедно на одмор. А дали сами или со поголемо друштво, оставам на неа, нека избере како сака. :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom