Заебанции од Опуштено

Член од
13 декември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
5
Ја прашува ќерката мајка си :Мамо мамо што се тоа педери?А мајката:Гости сине,гости.Повторно запрашува:А што се тоа курви?Таа:Јакни сине,јакни.Добро мамо а што е тоа пичка?-Кокошка сине,кокошка.И следниот ден доаѓаат гости и ќерката вели:Здраво педери,закачете ги курвите на закачалката.А гостите:А кај е мајка ти?Отиде да ја скубе пичката!:pos2:

Си биле двајца сиромашни,немале пари леб да купат.Потоа дознале дека го закопале нивниот сосед кој пред малку умрел од ненадејна смрт.Одат тие на гробиштата,виделе дека сите си разотишле и почнале да го отпокуваат соседот,а пред тој да умре јадел грав.Го откопале,и едниот од сиромашните му го расекол стомакот и го извадил гравот и го изел.Другиот револтиран бидејќи тој другиот не му дал да јаде решил да му се освети и му рекол:еј,брат ти тој грав што го изеде имаше влакно.На овој му се згрозило и го повратил,а тој другиот рекол:Благодарам што ми го подгреја!!! :buum:

Внуката:Бабо бабо,дај ми се јаде мајонез
Бабата:Е од кај сега да ти најдам мајонез?
Внуката:Бабо дај не лажи ме знам дека имаш
Бабата:Синко разбери дека немам
Внуката:Е имаш!
Отишла внуката да побара мајонез и нашла и и рекла на баба си:бабо ма зошто ме лажеше дека немаш мајонез кога јас пред малку најдов и јадев
Бабата:Во што беше мајонезот?
Внуката:Во тегла
Бабата:Аман бре синко ти тоа што си го изела се мозолчиња кои ги стискам преку цееела година!!!! :vozbud:

Што и вели албанец на млада и згодна девојка?
-Ој ти нусе,ушла си ми у свиѓање,оќеш ли да се фатиш со ја?? :baeh:

Си биле две дечиња кои си играле на улица и одеднаш поминува камион кој ги згазил децатаи тие погинале... А Камионот развезувал слатки и на него пишувало:Плазма,не те пушта да пораснеш!

Си биле двајца браќа од кои едниот имал девојка а другиот не.Оној кој немал го прашал брат си да му каже начин како да ја заведе девојката.Оној кој имал девојка рекол:Па девојките многу сакаат романтика,изведи ја и кажи и погледни колку е убав овој свет , колку е убаво јас и ти сами под ѕвездите...
Наредниот ден излегува со девојката но било ден и и рекол:Ако ти ги треснам овие камења од глава,ке ти се појават ѕвезди!!!
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
5
Како се вика куче со две нозе???
-Како и да го викаш,нема да дојде!!!
(= ^__^=):pos2:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
5
Доаѓаат гости кај пироќанец и тој прашува:Што ке се напиете? А гостите одговараат:Па ако имате нешто така да се освежиме,и пироќанецот и вели на жена си: Женоо дај отвори го малку прозорецот!
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Леј заплакав од смеење. Дефинитивно многу се одлепени.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
НАЈЗАКОН БЕШЕ КОГА ПУШТИЈА Боки13 педери у мода сум се згазил од смеа:pos2::pos2:
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.764
Поени од реакции
29.026
,,,,vreme e da se gasi svetlo tuka,,,ima rubrika crn humor,,,
 

Kajgana Shop

На врв Bottom