Заебанции од Опуштено

Член од
28 септември 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
Pisete se sto ke vi tekne od emisijata!!!


Mu teknuva li na nekoj kako bese od poslednava emisija....

Cair e cesto albansko mesto..... kako ide ponatamu...
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.692
Поени од реакции
2.355
Е па многу го гледав порано и немжев а да не се изнасмејам
се сеќавам еднаш ко ја имаја стаено на магарешка клупа дора бакојани целана вештерка и само глата нејзина:vozbud:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.401
Поени од реакции
535
Вистински беше опуштено емисијата, закон :vozbud:
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
33
Поени од реакции
4
Епа закон беше кога пуштија едно видео, за бојан 13, педери у мода.
 

mean

:пипи:
Член од
12 октомври 2008
Мислења
587
Поени од реакции
24
Задњава емисија го утепаа од заебавање овој маж и` на Силви, од Силви Бенд. Му кажуваа вицеви за папучари :icon_lol:
Само едно нешто се прашувам во врска со емисијава: What on earth is doing Дејан?! :lud:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.454
Поени од реакции
809
Лева статива, да се повеќе на сцена.
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
162
Задњава емисија го утепаа од заебавање овој маж и` на Силви, од Силви Бенд. Му кажуваа вицеви за папучари :icon_lol:
Само едно нешто се прашувам во врска со емисијава: What on earth is doing Дејан?! :lud:
Pa nisto, Toni koga nema kogo da zaebava, mu se vrti na nego.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
220
Ја загледав на Сител сношти мислам дека беше(Со тој нискиот боксер имаше и еден висок:)), досега не ја бев приметил бтв нека пише некој кога ја дават емисијава добра е:).
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
496
Поени од реакции
27
Ја загледав на Сител сношти мислам дека беше(Со тој нискиот боксер имаше и еден висок:)), досега не ја бев приметил бтв нека пише некој кога ја дават емисијава добра е:).
Петок 23.00
реприза:Недела 15.00
иначе топ си е емисијата...не се нормални тони и дејан
 
C

cige

Гостин
замислете си една емисија каде што Део ќе биде сам (Тони да биде отсутен):kesa:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
5
Биле си две бабе една везе а друга безвезе :kesa:

Види каква ву е коса на овуј ,како да е од Косово :baeh::baeh:

Биле си двоица полицајци и се карале кој да оди у среде :icon_lol:
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Кај се заебанциите што треба да се постираат тука?

п.с. Има тема за оваа емисија.
 
На врв Bottom