ЗНАМ- За наша Македонија

Член од
14 април 2012
Мислења
31.960
Поени од реакции
64.071
ветува ли во Максо во програмата Одстрел ма Штетен дивеч, волци, зајаци, диви крмаци итн.. ???
Уште стаза за Формула 1 нема ветено. Класика си е ова, за сите партии.
 
Член од
20 јуни 2018
Мислења
113
Поени од реакции
354
Уште стаза за Формула 1 нема ветено. Класика си е ова, за сите партии.
И легендарните проекти пруга за Бугарија и автопатот Кичево-Охрид да не ги заборави.
 
Член од
17 август 2011
Мислења
9.962
Поени од реакции
17.788
Тие што ќе гласаат за овој се слика и прилика за нашиот народ. Човек што агитираше за промена на името сеа собира гласови врз база на патриотизам.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.960
Поени од реакции
64.071
Тие што ќе гласаат за овој се слика и прилика за нашиот народ. Човек што агитираше за промена на името сеа собира гласови врз база на патриотизам.
Па пре би кажал, слика и прилика за политичката понуда кај нас. За СДС не ми се троши тастатура, само улав и екстремно глуп може да ги гласа, ВМРО запнати со бабава се тотално ненормални, преќутаа на се лошо што ни донесоа комуњариве, Левица исто со изборот за кандидат. Така да, за многумина, Максо ке им се види како помалото зло.
 
Член од
3 јуни 2022
Мислења
1.162
Поени од реакции
2.904
Па пре би кажал, слика и прилика за политичката понуда кај нас. За СДС не ми се троши тастатура, само улав и екстремно глуп може да ги гласа, ВМРО запнати со бабава се тотално ненормални, преќутаа на се лошо што ни донесоа комуњариве, Левица исто со изборот за кандидат. Така да, за многумина, Максо ке им се види како помалото зло.
Ако за некој Максо во споредба со Ванковска и Силјановска е помало зло, тогаш треба да добие гратис упат за една специјална установа
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.960
Поени од реакции
64.071
Ако за некој Максо во споредба со Ванковска и Силјановска е помало зло, тогаш треба да добие гратис упат за една специјална установа
Бабиве имаат харизма како кубик мермер. Ако ги викнат во студио, Максо ке го избрише подот со нив, го бива во дуели.
 
Член од
17 август 2011
Мислења
9.962
Поени од реакции
17.788
Па пре би кажал, слика и прилика за политичката понуда кај нас. За СДС не ми се троши тастатура, само улав и екстремно глуп може да ги гласа, ВМРО запнати со бабава се тотално ненормални, преќутаа на се лошо што ни донесоа комуњариве, Левица исто со изборот за кандидат. Така да, за многумина, Максо ке им се види како помалото зло.
Iskreno pologicno mi e za sdsm da glasas nego ova. Kao komunjar si ili ne si, what is this shit?
 
Член од
3 јуни 2022
Мислења
1.162
Поени од реакции
2.904
Бабиве имаат харизма како кубик мермер. Ако ги викнат во студио, Максо ке го избрише подот со нив, го бива во дуели.
Мислиш дека од дуелите во студио некој ќе рече е за овој одлучив ќе гласам ? Башка и него му е прљав газот нема баш убаво минато
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.960
Поени од реакции
64.071
Iskreno pologicno mi e za sdsm da glasas nego ova. Kao komunjar si ili ne si, what is this shit?
Нема да гласам ни за тие, ни за тие.

Мислиш дека од дуелите во студио некој ќе рече е за овој одлучив ќе гласам ? Башка и него му е прљав газот нема баш убаво минато
Ова апсолутно функционира кај постари луѓе.
 
Член од
30 декември 2021
Мислења
147
Поени од реакции
192
na lokalno ne se glasase za Makso tuku protiv Oliver i sds establismentot vo Kumanovo,sega tato Tace i tato Bore trcaat niz Kumanovo i se glavni faktori vo sds, vetuvaat, vrabotuvaat,vrsat rabota, ako uspee pak da go nasoci besot i nezadovostvoto na kumanovci kon niv ke sobere glasovi,niz Makednija stvarno ne znam kako ke pomine,ima ok likovi okolu nego no ima i nevideni promasai(citaj Cigo i Mincev), vo sekoj slucaj vleguvaat vo parlament, na slednite lokalni ke izleze na povrsina seta nerabota i nesposobnost na opstinarite i ke bide ziv cirkus okolu toa koj ke bide kandidat za gradonacalnik na znam i voopsto nivno ponatamosno opstojuvanje, vo sekoj slucaj sekoja cest sto se drzna da im se sprotivstavi na oliver i Zaev,vo period kogaposebno prviot bea najsilni.
 
Член од
30 декември 2021
Мислења
147
Поени од реакции
192
ja citam ovaa objava na Znam i i sakal ako moze nekoj od t.n maksovisti da mi objasni kako vo ova se vklopuvaat Mincev i Saso cigo, generalen i organizacionen sekretar,banditarija nesposobna, poltronska i lopovska?
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom