ЗНАМ- За наша Македонија

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.108
Поени од реакции
81.096


11391 потписи.....Тоооо мајсторе, браво Максо, нека пукнат сдсовците:свиркам::свиркам:
тетке, у иста фрула дуваат
 
Член од
20 јуни 2018
Мислења
113
Поени од реакции
354
Нека го потсети некој големиот патриот дека имаат грешно име ставено во слоганот. Требало да стават "Знам- За нашата земја", или "Знам- За Северна".
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.424
Поени од реакции
6.940
Нека го потсети некој големиот патриот дека имаат грешно име ставено во слоганот. Требало да стават "Знам- За нашата земја", или "Знам- За Северна".
Najstrashnoto e shto se slikal so slikata od Goce Delcev i izograva Patriot
 
Член од
14 септември 2010
Мислења
217
Поени од реакции
251
Абе сите предавници ги направивте, и ќе дојдеме на крај дека Стојанче и Љупчо се најискрени политичари, ама нели едниот е као Бугараш а другиот бил глуп - иако во 2001 покажаа дека се најмногу за МКД
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.424
Поени од реакции
6.940
Абе сите предавници ги направивте, и ќе дојдеме на крај дека Стојанче и Љупчо се најискрени политичари, ама нели едниот е као Бугараш а другиот бил глуп - иако во 2001 покажаа дека се најмногу за МКД
Abe ne se site predavnici!
Ama ovaj Kumanovskiov Vojvoda so cinichna nasmevka ako pobedi ( Shto ne veruvam) na izbori i se ispostavi deka e cesen i zasluzhen za predsedatel jas ce si go presecam najubaviov del od telovo !
 
Последно уредено:
Член од
5 февруари 2024
Мислења
147
Поени од реакции
239
General i bivsi komandat na PSO i ZOK e potpretsedatel zaedno so Vesna Bendevska(inace jaka miflica_)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.441
Поени од реакции
47.237
За Бендевска не бев знаел.. ова менува многу работи :cool:
 
Член од
20 јуни 2018
Мислења
113
Поени од реакции
354
Абе сите предавници ги направивте, и ќе дојдеме на крај дека Стојанче и Љупчо се најискрени политичари, ама нели едниот е као Бугараш а другиот бил глуп - иако во 2001 покажаа дека се најмногу за МКД
Не ги правиме ние предавници, сами се прават.
 
Член од
14 септември 2010
Мислења
217
Поени од реакции
251
Ти 2001 се бореше, под оружје беше? Ај скурца од патриоти ко тебе
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.945
Поени од реакции
15.961
ветува ли во Максо во програмата Одстрел ма Штетен дивеч, волци, зајаци, диви крмаци итн.. ???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom