ЗЕМЈОТРЕС!

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.090
Поени од реакции
34.074
Јако мамата.

Го осетивте? :)

Одамна не здрмало волку силно. Во Скопје добро се осети... Други градови?
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223
Не беше до толку јак, ебаго ...
Ај... ќе кажат бројка кај и да е :)
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
809
Јак беше, одамна немало ваков :D Го осетив и тоа асално, бирото почна да ми шантра :vozbud:
 

Morbid

грофица
Член од
6 јануари 2009
Мислења
109
Поени од реакции
12
хуху јас мислев од пиењето вчера ми е:uvo:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
183
Не беше јак, не серете, ама демек бил појак во западна Македонија.
 

mean

:пипи:
Член од
12 октомври 2008
Мислења
587
Поени од реакции
24
Уф, не да ме здрма, се уплашив, мамата. :vozbud:

Ко што сум сама дома плус на 10ти спрат, лелееееее.:nesvest:

Компјутерот, сликите и лустерот ми се клатеа. Рацеве уште ми се тресат.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
2.524
Ме дигна од фотеља мајку му :nesvest::nesvest: :)
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Овде на југоисток ама баш ништо изгледа во скопското сеизмчко подрачје биднал а и не бил нешто јак..
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Е и викам јас на оваа мојава дома она нееееееееееее!!!!
дебелокожец е стварно , ми вика не се занесувај каков земјотрес
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.090
Поени од реакции
34.074
Не беше јак, не серете.
Од Скопје си? На приземје, куќа, 7-ми кат?
Нормално е да не го осетиш ако си ниско, или во одење... И ете, очигледно само во Скопје се осети.

Јас на 5-ти бајаги силно го осетив... Се се нишаше.
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Wooooow... човечее... Кај мене во Гв на пети се осети мноогу јако. Немам вака осетено земјотрес, јако беше, и страшно.
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
59
Во гостивар се осети.
Знае некој повеќе податоци за него?
На пример јачина, епицентар и такви ствари.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Ништо не осетив :) Кое време се случи ова ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom