Живко vs Англиски

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Младичов учеше во мое школо,сега е втора година средно...Наставничката не му даваше да го попраи кецот по англиски,и еве како изреагира.Што да ви кажам друго освен погледнете го клипот..:pos2::pos2::pos2:

 
J

JOEY JORDISON

Гостин
Ауу Бро
Овој Стварно е Опален Има Муда ....Тешко Да ќе го пушти некогаш Оваа Овој Мора у друго Школо да се сели
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
Да сум му јас даскал ќе му објаснам 2-3 работи на малиот ... насамо ...
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
ама не озбилно има некои професорки што стварно знаат да ти се испонашаат и да те изнервираат
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
Греота за наставничката што мора да трпи вакиви дебили
Копиљ од 10 години што незнае да моча уште си ја пцуе професорката која е таму да ја наполни со знаење неговата празна глава
Дечишта глупи вашата култура ја допрее дното израснувате во гниди и ретарди ...катастрофа
Ваквиот коментар не е само заради случката од видеово ,туку и заради многу други работи што ги приметувам кај денешнава младина
И ај објаснете што има тука смешно во видеово ,и што има во видеово да те натера да напишеш браво , респек ,закон ...
 
Г

Господ

Гостин
Не е финтата да се ретардираш и да пцуеш туку така мирно и културно да и го спуштиш што три дена нема да може вратот да го помрдне.
Ова е лејм.
 
Член од
20 април 2010
Мислења
718
Поени од реакции
527
Кажува (пцуе) само 2-3 збора кој ги има во неговиот "културен и обемен" речник а појма нема уште ни што значат, уште на млеко мириса а се праи вандал...ц ц ц ц жално!
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.869
Поени од реакции
7.554
ја вака да опцуам некој постар после цел ден ќе се мислам што сум напраел
 
J

JOEY JORDISON

Гостин
Да сум му јас даскал ќе му објаснам 2-3 работи на малиот ... насамо ...
И после Школо Он Ќе ти Објасни Некој Работи И ќе Трае Тоа(како Преговорите За Имево)
Денешнава Младина е опасна Бро!(Iako go znaes Ovoj Podatok ja te potcetuvam:):smir:)
 

vlaono

счо имат
Член од
27 јуни 2009
Мислења
159
Поени од реакции
7
ама не озбилно има некои професорки што стварно знаат да ти се испонашаат и да те изнервираат
Поќето во моето школо се такви , коа се дерат тоа мене ме нервират зато имам 4 кецој.На тоа мене што ми се дери ни крив ни должен враќам , а ако знам дек сум крив јас чутам.

--- надополнето ---

И после Школо Он Ќе ти Објасни Некој Работи И ќе Трае Тоа(како Преговорите За Имево)
Денешнава Младина е опасна Бро!(Iako go znaes Ovoj Podatok ja te potcetuvam:):smir:)
Ко еден мој другар , една по англиски е најстрога и таја дек ги исклучува компјутерите и другарот мој ѓи пушти компјутерите и стана таја по англиски и му викат зошто ѓи пушти вака така му се дереше.И овај другаров не се дери мори.И оваја му вика ајде излегви да не те гледам , и овај и викам јас ќе излезам ама и ке те чекам кај излезоф ке се сретниме јас и ти и професоркава А дете немој така да зборвиш тртааа....секогас од будалата се наојѓа некој побудала.
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Ова го прават разгалени деца.
-Баш би сакал да видам што би се случило доколку ова го направил пред 20-30 години на некој професор. Интересно би било.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom