Женски мастурбираат

Член од
15 мај 2018
Мислења
14
Поени од реакции
3
Здраво девојки јас 10години сум во брак со жена ми
Среќни сме се е во ред имаме секс 3 пати во неделата во просек
Но пред некое време по заебанција ја прашав дали сама мастурбира...нејзиниот одговор секако беше не никогаш...сега да ве прашам што мислите дали да и верувам ?
Јас не и верувам затоа што секоја девојка сама се задоволува поздрав
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
8.740
Поени од реакции
5.491
Здраво девојки јас 10години сум во брак со жена ми
Среќни сме се е во ред имаме секс 3 пати во неделата во просек
Но пред некое време по заебанција ја прашав дали сама мастурбира...нејзиниот одговор секако беше не никогаш...сега да ве прашам што мислите дали да и верувам ?
Јас не и верувам затоа што секоја девојка сама се задоволува поздрав
A sto ti e tolku bitno!?
Ti masturbiras!?
Da veruvame ili ne;)
 
Член од
17 август 2020
Мислења
1.011
Поени од реакции
1.104
Па ваљда не мастурбира затоа што можеби некој друг тајно ја задоволува.
 
Член од
15 мај 2018
Мислења
14
Поени од реакции
3
Член од
15 мај 2018
Мислења
14
Поени од реакции
3
Океј можеби,но на 24/7сме заедно .дури и заедно сме на работа
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.668
Поени од реакции
2.804
Овие работи со другарките ги зборуваме искрено не па жена да ми е и да не знам дали да и верувам вакви баналности и да прашувам по форуми, недај боже нешто посериозно:D
 
На врв Bottom