Женски газиња

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.384
Поени од реакции
3.583
Има луѓе со слабо срце....мене тахикардија, краток здив и болки у плуќа ме мачат веќе втор ден. :icon_lol:
Има една техника. Зове се десанка шакич. Одма ќе ти помине се.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
3.249
Поени од реакции
2.887
Има една техника. Зове се десанка шакич. Одма ќе ти помине се.
Не, има подобра техника за другаров со вакви болештиње... - игноришај вакви теми друц, нема друго чаре.:icon_mrgr:
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.384
Поени од реакции
3.583
Не, има подобра техника за другаров со вакви болештиње... - игноришај вакви теми друц, нема друго чаре.:icon_mrgr:
Ама болеста е у тоа шо он неможе да ги игнориша ни тука ни надвор. :D
 
Член од
29 март 2013
Мислења
3.249
Поени од реакции
2.887
Ама болеста е у тоа шо он неможе да ги игнориша ни тука ни надвор. :D
Надвор и не ни можеш, а и не смееш да бидам искрен. :cool: Ако се умре нек се умре, колку што можеш ќе се спасиш...
 
На врв Bottom