Женски газиња

Член од
8 април 2012
Мислења
157
Поени од реакции
83
odbojka3.jpg odbojka.jpg images (1).jpeg images (1).jpeg 8 odbojka3.jpg
Автоматски споено мислење:

Само да има што да се фати не е битна спортски или обичен само да е квалитетен да испуни рака кога ќе фатиш кога ќе плеснеш а не како да маваш у даска или кога ќе работиш доги ти трба "воздушна"перница а не да заебеш карлица .
И несакам дебели ботоксирани како планини фуи одвратни се
 
Последно уредено:
На врв Bottom