Жените прашуваат, мажите одговараат

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...eee super dve temi, povelete dami...your's wish is our command...:)))
 

pearl

..~..~..~..~..~..~..
Член од
20 август 2005
Мислења
2.651
Поени од реакции
1.962
Зошто се плашите од паметни девојки?
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Зошто се плашите од паметни девојки?
Да се плашиме? Искрено не се плашиме,односно се плаши само оној има намера да ја легне а знае дека е паметна девојка,и се плше дека нема да му даде.

Но... има ли глупи девојки?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не викам дека тоа е случај кај сите машки,ама често кога некоја девојка ќе ги одбие,некои машки одма ја навредуваат или ја оговараат.Тоа ич не ми е јасно.
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Не викам дека тоа е случај кај сите машки,ама често кога некоја девојка ќе ги одбие,некои машки одма ја навредуваат или ја оговараат.Тоа ич не ми е јасно.

Срц тогаш дефинитивно машкото е сељак во понашање. Нормално машко кое ги цени девојките нема да го каже тоа. Со тоа што ќе ги одбие девојката се навредуваат на некој начин.

Демек “која е па она“ наместо во себе да се каже долга е ноќта ќе се најде друга:)
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
Не викам дека тоа е случај кај сите машки,ама често кога некоја девојка ќе ги одбие,некои машки одма ја навредуваат или ја оговараат.Тоа ич не ми е јасно.

...off lele mori majko...sto e toa u sporedba, so ako mashko odbie zena za ista rabota...abe ke te unishti skroz na skroz...ima da te mrzi ko da si Mengele...:pos2:
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
зашто толку брзо се заситувате од се во животот?
зашто никогаш ама баш никогаш не признавате пораз во било која друштвена игра?
која е една работа во животот без која вие мужите-генерално не можете?
:smir:
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
зашто толку брзо се заситувате од се во животот?
зашто никогаш ама баш никогаш не признавате пораз во било која друштвена игра?
која е една работа во животот без која вие мужите-генерално не можете?
:smir:
Кој рече дека се заситуваме, јас на пример уживам во животот и сите работи во животот.

Јас пораз признавам, ама до сега не сум видел женско да каже ме победи или сл, во најдобар случај ќе си преќути, или ќе се буни дека неправедно била поразена.

Па генерално не можеме без воздух, без храна и без вода, за облека, покрив на глава , ќе се снајдеме и во природата.
 

Gadfly Baba

Registered Loser
Член од
20 февруари 2007
Мислења
997
Поени од реакции
21
Перл грешка си,се плашиме од глупави,нема потреба од паметен чоек да се плашиш освен ако не планираш ујдурми да праиш.
Проблеми и глупости само од глупачи се очекуваат.
За Мери Џејн прашањата:
1.Брзо се заситуваме од се?Пфф од кај излезе ова прашање?Нема врска се е тоа до карактер,па кој сакал пол биди.
2.Не има такви шо нема да признаеме,ама само кога сме опколени со женско друштво и сакаме да се докажеме.Малце пубертетски ама тоа се бара.
3.Убо си кажа Бацилиус,генерално без тие работи не можеме.
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Зошто се плашите од паметни девојки?
напротив јас ги сакам паметните девојки :) претходно идев со таква :) а со глупи ми е тешко муабет да напраиш, некако ми се како девојки за една ноќ.

извинете ако се пронајдовте во постов.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom