Желатин за тенда

Стев

Word Bearer of the New World Chaos
Член од
19 декември 2019
Мислења
2.265
Поени од реакции
2.199
Барам (на метро исл) желатин за тенда, самостоен.
Дали некој знае некоја си фирма во скопје што продава итн?
Не ми требаат ролери или склопени/монтирани делови, туку само проѕирна фолија..
 

Стев

Word Bearer of the New World Chaos
Член од
19 декември 2019
Мислења
2.265
Поени од реакции
2.199
Што не е Geko
 

Kajgana Shop

На врв Bottom