Е-продавница решение идеи

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 мај 2013
Мислења
16
Поени од реакции
0
незнам дали и е тука местово на темава ама сакам да отворам е-продавница па ми требаат идеи и решение тоа како да го направам

поздрав
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
14.076
Поени од реакции
946
Ангажирај професионалци за да ти ја направат :)

Пиши ми приватна порака.
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom