Еурофорија на мтв

Член од
12 јуни 2016
Мислења
402
Поени од реакции
82
Еурофорија на мтв

Што мислите за реализацијата на преносите. Некои киксови на коментаторите. Студиото за еуро 2016.

И за минатите сп и еп имаше таква тема, сега видов нема па
Бујрум.
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.688
Поени од реакции
5.306
срање од коментирање.... посебно овие двајца "стручњаци" шо се сеа...
а шо е со рекламите на полувреме за семејно стебло, трето дете ауу нека се носат у три ПМ.. шо кој машки полов орган тупат со такви реклами ??
труење со глупи кампањи и реклами !!!!
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.547
Поени од реакции
2.117
Ајде да беше приватна телевизија, ама кога ќе видам на какви антиталенти им плаќаме плата ме фаќа серка.
 
Член од
12 јуни 2016
Мислења
402
Поени од реакции
82
De Bruyne се чита Де Брујн или Де Брајне? Овие од мтв го читаат Де Брајне. Мислам дека е грешка.
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Каква катастрофа, каква ретардираност, не знаење, срамота. Секој спорт ми го уништуваат нашиве коментатори, не можат еден играч да запомнат. Овие ретардосиве милион пати згрешија, јас што не пратам многу фудбал ги запомнив кои се, а овие што се нарекуваат спортски коментатори ги мешаат играчот и тренерот. Вчера едниот толку беше прост што на крај кажа дека Лев ја превземал репрезентацијата на Германија од самиот себе. :pos:
Грешат најосновни работи, глумат поети, мислат интересни се, играчите биле стерилни. Крајно ретардирано и иритирачко.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.914
Го кажуваат Алдервирел... Не се нормални..
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.943
Алдервајрелд кутриот попрво до пензија ќе стигне, него ли слепциве наши неписмени да се оправат и конечно да научат како да го изговараат ..
 
Член од
12 јуни 2016
Мислења
402
Поени од реакции
82
Може ли некој да стави слики од студијата на други телевизии за еуро 2016. Можеби некој има полошо студио од ова на мтв.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Каква ти бе еуфорија, какви ти црни бакрачи?
Барем научивме кој на кого му е шура на мундијалов.
Еј абе, за кој ми Асима надрвен ми се тие глупости да ми ги кажвит? Шо ти допирна точка имат со фудбал оние тенеќана шо коментирет?
Пушти си ХРТ Двојка ко ќе коментират Драго, абе да ти е кејф шо си застанал да изгледаш фудбал.
 
Член од
12 јуни 2016
Мислења
402
Поени од реакции
82
Каква ти бе еуфорија, какви ти црни бакрачи?
Барем научивме кој на кого му е шура на мундијалов.
Еј абе, за кој ми Асима надрвен ми се тие глупости да ми ги кажвит? Шо ти допирна точка имат со фудбал оние тенеќана шо коментирет?
Пушти си ХРТ Двојка ко ќе коментират Драго, абе да ти е кејф шо си застанал да изгледаш фудбал.
Каде да ја најдам хрт 2 .
 
Член од
12 јуни 2016
Мислења
402
Поени од реакции
82
на телевизија.
На макс тв ја нема, тотал тв ја нема, боом тв ја нема, близоо ја нема, телекабел ја нема. Дека да ја најдам? Инаку знам дека е на телевизија.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Ебaти мaкедoнскaтa телевизијa кoa зa кoментaтoри нaшле шупaци кoи упoрнo збoрaт рoљa местo улoгa и мислaт декa се кoјзнaе кoлку пaметни....
Епa дечки не сaмo шo не сте пaметни туку уште сте пoглупи сo тoa рoљa !

Sent from my LG-D620 using Tapatalk
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Ete ne naucija nesto za da imalo pobednik moralo nekoj da dade gol, epten duhovito, fala ti Mtv so vrabotuvas vakvi seznajkovci
 

Kajgana Shop

На врв Bottom