Еурофорија на мтв

Член од
16 април 2014
Мислења
7.058
Поени од реакции
11.027
zboruvaat samo kolku da se zboruva, bez razlika dali se kazalo pametno ili glupo... i sekoja vtora recenica ja prosiruvaat ne potrebno i na krajot koga ke se zaglavat koga ke neznaat kak oda ja zavrsat ke dodadat uste nekoj zbor za da ispadnat totalni idioti.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.298
Поени од реакции
4.680
Има и полошо, вториот канал на мтв на албански, репортериште.....
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.010
Поени од реакции
7.721
Криминална лоша организација, ај коментаторите ќе ги скокнам некако ама тешко на овие во студиото, колку сироти треба да импровизираат, клише ми се веќе вакви мундо, еуро фории, тотално дно.
 

pacienat

Лабав надуен
Член од
7 септември 2010
Мислења
524
Поени од реакции
718
Мисирите од коментатори се резил на векот, од МТВ ги поштовам само Видевски и Стерјов, другите за во Шутел не се кадарни, ај овие двата шо имаат иста боја на гласот па и ги ставаат заедно да коментираат, ем со говорни мани се, ем апла пристрасни се, професионалност нула , на секоја буква зафаќаат ем никаква дикција ни поврзаност, неможам да ги слушам али јбг немам избор.
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
'' Голманот на Исланд брани за Бодо Глимт. Обложувачите знаат дека тоа е норвешки клуб."
На ниво.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.805
Поени од реакции
15.885
'' Голманот на Исланд брани за Бодо Глимт. Обложувачите знаат дека тоа е норвешки клуб."
На ниво.
Pa sigurno ne go znaesh od sho igral Bodo vo liga na shampioni :D
Mnogu be vie ste go sfatile fudbalot seriozno, pa ochekuvate vo tekot na cel mech da se komentira i taka.
Mene bash mi e okej koa se ufrla nekoja zaebancija, posebno onaa za Kuchka i Milan na mechot SVK - WAL. ;)
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Епa тoгaш oпaснa зaебaнцијa пуштијa нa првaтa утaкмицa меѓу Фрaнцијa и Рoмaнијa кoa кaжaa декa пoвредaтa нa Диaрa му oвoзмoжилa нa Кaнте дa игрa у репрезентaцијa....

Знaчи тoлку се oгрaничени тoa чудo еднo. Кoa кoментирaaт ЛШ спoмнувaaт стaтистикa сaнo oд ЛШ утaкмиците, зa ЛЕ сaмo oд ЛЕ утaкмици, сеa зa ЕП репер им е стaтистикa oд квaлификaциите зa еврoпскoвo.
Спoред нaшиве шупaци изглеa целa гoдинa фудбaлериве седaт дoмa и гледaaт турски серии и игрaaт сaмo кoa имa квaлификaции зa ЕП.
Ај зa утепaниве екипи пеки, aмa зa Кaнте дa речеш декa сaмo рaди пoвредaтa нa Диaрa игрa у репрезентaцијa или декa Сaкo бил пoлoгичен избoр oд Кoшчиелни нa пoзицијa стoпер, требa дa си гo свирнеш без рaзмислувaње!

Sent from my LG-D620 using Tapatalk
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.943
Поени од реакции
6.117
Одкога Хамшик е фудбалер на Милан? Така ми се слушна на повеќе пати или грешка сум ?
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.131
Поени од реакции
18.128
Гостинов моментално?Џеф(ерсон) шо играше во Пелистер ако памтам добро?Anyone?
 
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.498
Поени од реакции
2.779
Гостинов моментално?Џеф(ерсон) шо играше во Пелистер ако памтам добро?Anyone?
Македонија Ѓ.П., Осогово и Куманово кога беше прволигаш. Цапар им беше тренер.
За Пелистер незнам. Можда.
Знаев дека е останат тука да живее. Добар шпиц беше. Робусен. Еден од подобрите бразлици што играле кај нас. Има фирма за увоз на месо од Бразил мислам.
 
Член од
12 јуни 2016
Мислења
402
Поени од реакции
82
Ииииииииии. Каква шанса за Крис Смолинг. А шансата беше за Рахим Стерлинг.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom