Еротска тема -ГЛАСАЊЕ

Сакам тема од


  • Вкупно гласачи
    122
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.048
Поени од реакции
13.540
Следна тема нека биди - Lesbian Seduction. (Сликата на Agda е скроз BDSM)
п.с Ветувам дека че си направам дупли јузер и че гласам 2 пати (за тебе). :icon_mrgr:
Прво објасни добро за кого, мене или агда :P немој да не скаруваш само[DOUBLEPOST=1544694188][/DOUBLEPOST]
И ја сум за BDSM приказна.. :D +1
Леле леле ќе ви ставам следна тема домашни миленичиња да ве разнежнам малку
 
Член од
21 септември 2016
Мислења
831
Поени од реакции
1.135
Прво објасни добро за кого, мене или агда :P немој да не скаруваш само[DOUBLEPOST=1544694188][/DOUBLEPOST]
Леле леле ќе ви ставам следна тема домашни миленичиња да ве разнежнам малку
Секој си има различни интереси...
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
:pos: ми го зеде од уста...мислам коментарот! :lolzz:
...барем признаваш дека се важни и ајварот и орасите :D
... зборуваме за еротска фотографија, не зборуваме за вистински кој какво тело има, општа дефиниција за еротска фотографија е да кога ќе ја гледаш онака од едно 2,3 метра закачена во галерија, таа еротската фотографија треба да ти го подигне либидото, да ти даде во моментот сексуална ем еротска стимулација да ти дојде да пуштиш крик како Тарзан аааааа аааааа ! буквално објаснето! :P
п.с
( се гледа во подфорумот Мода у Убавина во подтемата во пост на најдобра задница, цицки што фотки постираш и лајкуваш, ептен природни ем рамни како даска како пиша? :D
E znam de za so zboruvame, ama realno ponudenite fotografii ic ne se erotski.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.048
Поени од реакции
13.540
E znam de za so zboruvame, ama realno ponudenite fotografii ic ne se erotski.
Ако сакате ќе има и трета еротска тема па покажете ни вистински еротски фотки, може? :love:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Ако сакате ќе има и трета еротска тема па покажете ни вистински еротски фотки, може? :love:
... што мислиш како тема „ Еротска фантазија“ со што може дури само усни да бидат на фотографијата како сексуална фантазија да речеме на некој / а , а не само да се потенцира фотографија со :цицки: и :drk: !
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.048
Поени од реакции
13.540
... што мислиш како тема „ Еротска фантазија“ со што може дури само усни да бидат на фотографијата како сексуална фантазија да речеме на некој / а , а не само да се потенцира фотографија со :цицки: и :drk: !
Ќе ставиш фотка? <3
 

Kajgana Shop

На врв Bottom