Еротска поезија и проза

Член од
1 октомври 2014
Мислења
136
Поени од реакции
91
Mislam deka ke postoi golem interes za ova... Jas barav no vakva tema vo " ljubov i seks " ne najdov... Pozdravce...
Автоматски споено мислење:

Kružim usnama
po tvojim tajnama,
zastajući kod onog djela
gde prestaje strast,
a počinje potreba...
Odaje te napetost
tvojih bradavica,
odaje te
napukao glas
kojeg pamtiću,
kao što pamtim sudbinu
koja nas je spojila...
Prepoznajem u tvojim dodirima,
da si mi se predala...
I jesi,
predala si se bez povratka,
jer ova noć je valjda
naša najveća istina...
A pred jutro,
kada vidiš da se zora
po meni prelama,
nježno ću ti prošaputati
da sam zaljubljen
u ukus tvoga mirisa...

69002791_468590610629021_3872610597342281728_n.jpg

Ako je ono što osjećamo nas dvoje grijeh,
osudite me, neću se braniti ...
Ali nemojte nju,
nije ona kriva zbog moje nježnosti,
zbog mojih dodira ...
Zar je mogla znati
koliko ljubavi ima u sebi ,
kad je do tada
bila okružena pogledima hladnim,
ljutitim,
kad slast ljubavi
i strasti nije osjetila,
a zna da su postojale
moje oči koje gledaju ,
usne koje čekaju,
nju,
moju voljenu ŽENU
Ne sudite joj što voli,
što voljena je,
što moja je postala
kako nikada,
nikad,
ničija bila nije.
Volio sam je
i volim je
jednostavno i čisto,
na momente bezobrazno
i strasno,
ali uvijek radoznalo,
uvijek istražujući prstima
kuda vode tragovi na njenoj koži
koje sam usnama ostavio.
Sudite meni
što sam zaronio u njene zjenice,
što kradem joj uzdahe iz dana u dan.
Sudite meni što probudio sam njeno tijelo
i sad lutam po njemu tiho,
vrelim dlanovima,
vrelim usnama ...
Osudite me
što mi se predala u kiši znoja
i što sam želju njenih prepona svojom zvao
Osudite me,
neću se braniti,
volim je... 69250083_440203333246665_8683611513807699968_n.jpg

Член од
7 септември 2016
Мислења
4.333
Поени од реакции
5.128
...личен труд или туѓо дело пренесени од НЕТ ?
на македонски јазик или на било кој јазик? :toe:

Член од
1 октомври 2014
Мислења
136
Поени од реакции
91
...личен труд или туѓо дело пренесени од НЕТ ?
на македонски јазик или на било кој јазик? :toe:
Vtoroto... No... imam i svoi dela... No otom potom... Blagodaram na komentarot :cool:

Уздах из твојих груди,
Дах стрсти око нас,
У топлој постељи,
Обавијени тамом, лежимо.

Твоје усне, мирне,
Са укусом опорог црвеног вина,
Љубим те,
Љубим те врелим уснама,
Са новим жаром страсти,
Неугаслим, јачим,
Недовршена реч остаје нема,
На твојим уснама.

Додирују се тела,
Врела пожуда уливена у њих,
Ту на твојој усни, на твоме врату,
Остају пољупци, врели, лагани,
Дрхте ти груди,
Бисерне, чврсте.

Додирујем твоја немирна бедра,
Постајемо једно,
И траје трен,
Пловим твојим телом,
Испуњен тобом.

Тржим твоје уздахе,
Нове, јаче,
На мени, твоје руке, стежу ме,
Прстима кидаш моју кожу,
Пролазиш преко мога тела,
Слушам олују пригушеног крика,
Стајеш, пролази трен времена,
Дубоки тихи јецај, у загрљају.

Лежеш на моје груди,
Огрнута росом наших тела,
У тами на столу,
Просуто вино на белом стоњаку,
Последњи пламен свеће умире,
Са сунцем које нас не буди.
70336765_2675354472483470_9214624691711377408_n.jpg

...trenutak...
uz glasne vriskove prodirem u tebe duboko u crveno dok slatko i jako boli te žestoko zarivaš nokte do krvi duboko za svaki dah boriš se očajno vrtiš bokovima nestrpljivo brzo proždireš mene i moje telo guta te vatra iz mojih kukova sada si moja u trenu poslušna vrela i znojava dok te iznutra moje seme celu ispunjava u tebi razliva kao pena na plavim talasima...

31770451_121764952028440_7987470518548692992_n.gif

Sama si u zbornici u uskoj suknji sa šlicem, mrežastim čarapama i tankoj svilenoj bluzici. Čitaš 'Priču o devojci O' i ruka ti klizi među usijane prepone. Zabacuješ glavu mlateći kosom kao ratnom zastavom i sklapaš oči tiho uzdišući.. Ulazim i zastajem, udari želje sa napućenih usana teži su od udaraca bojne naprave za razbijanje vrata tvrđava; posmatram te pobožno i bez daha.. Odjednom postaješ svesna uljeza i ustaješ vraćajući suknju niz butine, ali već ti kidam dugmad bluze.. Udaraš mi šamar.. Uzvraćam ti munjevito i još hitrijim poljupcem kupim tanak mlaz krvi sa donje usne dok alavo grizeš moju gornju.. Hvatam te za kosu i bacam o hladnu tablu stola koja gotovo cvrči od jare tvojih grudi.. Kidam čipkastu barijeru i bezdušno se zakivam ne mareći jer će iz tame bola zasijati sazvežđa blještavija od rođenih iz magije 'Velikog praska'.. Ćutiš prkosno dok te raskidam i spajam ali kolena ti klecaju grčem predaje a raspukla smokva kaplje sokom slasti koji me lepi poput paučine.. Uskoro će zvoniti; nagrnuće kolege sa dnevnicima pod miškom.. možda naiđe i večno namrgođeni direktor.. Preklinješ me: - Hajde.. Ti, ti, ti.. Divno đubre.. Daaaj.. - Hajde k_rvo, evo.. - šapućem ti preko usana - Ne? Nemoćna si da se smakneš?.. Iz usta ti dopiru jecaji... 70197881_753580981763707_5054496012773621760_n.jpg eha - Aaah.. nemoćna.. Aaah nemoćnaa.... saaaaaaaaaaaaaaaam ....

Danas sam joj rekao da je kurva. Pokupio sam ju na uglu gdje smo se dogovorili da me čeka. Rekla mi je da sam kreten I da takve ne bi ni štapom taknula, a kamoli sjela u auto. Pješačila je koji korak, a onda ipak sjela. Nazvao sam ju primadonom. Mora se posebno po nju dolaziti i prevažati ju. Kazala je da sam papučar Jer ju slušam i radim kako ona želi. I nesposoban sam, Ne znam voziti, uvijek se usere dok ja vozim. A vozim samo malo iznad ograničenja. Rekao sam joj da je kuja. Nije joj se dalo kuhati ni slagati sendvič pa sam morao sam. Ispao sam đubre Jer sam složio dva sendviča, i oba pojeo sam. A bili su slasni. Obznanio sam joj da je kokoš Kad se sat vremena nije skinula s telefonske linije. Ja sam navodno debil Jer nisam primijetio promjenu na njezinoj kosi. I stvarno, bila je drugačija kosa. Kazao sam joj da je glupača Jer ne prestaje mljeti za vrijeme utakmice kao da sve zna A ne zna. Rekla mi je da sam pederčina Jer mi se nije digao dok je gola sjedila kraj mene za vrijeme tekme. Priznao sam joj da je drolja Jer mi dopusti da joj metnem u svaku rupu. Izderala se da sam mlakonja Jer joj nisam htio opaliti šamar dok sam ju jebao. Ali sudeći prema izrazu u zrcalu, Znam da je samo sreća. Neću joj reći, Neće mi priznati, Ali zagrljeni ćemo dočekati jutro Jer tako ćemo lakše smisliti nove riječi Koje će samo bijedno pokušati narušiti sjaj u očima i osmjehu Koji ne možemo sakriti. Ma koliko se trudili…

70583412_468557070665605_3815533973786853376_n.jpg

Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.333
Поени од реакции
5.128
ДОЖД ВРЗ МОЕТО ТЕЛО

Сонувам разбудена,
со затворени очи те гледам,
топлина во гради ми го запира здивот,
а тоа силен дожд паѓа врз моето тело!

Се галам без допир,
со затворена уста те бакнувам,
зрак игра на моето лице,
а тоа силен дожд паѓа врз моето тело!

Те сакам без причина,
те прегрнувам со грч во моите раце,
чувствувам влажност по моите бедра,
а тоа силен дожд паѓа врз моето тело…

Блаженство бесконечно,
виножито ме благословува,
занесена ги отворам очите
а тоа само дожд паѓа врз моето тело!

(bijons)
1573163123863.png

Последно уредено:
Член од
1 октомври 2014
Мислења
136
Поени од реакции
91
Играме на ветерот нишајќи се на работ од сенките кои се редат пред нашите очи...оние кои со бакнежи ни ги крадат насмевките, па со превез над очите не заслепуваат со отровни лаги...наизглед вистини, во вистински раце, под ударот на слабоста како путер во бутин испливаа на врвот...Гледам, слушам, не верувам, се гушам...Ме обвиткуваат, како змија околу вратот и не се помрднуваат. А сакам да ги снема... Низ мојата уста сеуште излетува нејзиното име...како пеперутка облечена во црно...Не! како лилјак,....заплеткана во мислите...те повикува на предавство... Зардојде времето за одговор... Несакам да редам распаднати лисја на сувиот даб...не сакам од песокот на брегот, да корнам трулеж од лисја, тоа на стариот даб не му треба.... Го заборавило времето во немилост на мракот. Достигнувајќи ја до совршенство својата перверзност, ветерот сакајќи да не убие само ја разголи лагата, ја насмеа вистината.....Денес, бос шетам по песокот на брегот, без стравови ...оставајќи длабоки траги се до првата плима... 61922450_479422352808562_3169377009054777344_n.gif

Постои 119 Елемент... Постои место каде љубовта почнува и место каде љубовта престанува. Постои допир на две раце кои се спротивставува на сите зборови, поглед кој што пламти како големото огниште во Витлеем или малата ацетиленска ламба со зелен блесок. Постојат едноставни и безгрижни погледи кон големите свиоци на Еригон. Раце, очи, погледи со чија помош љубовта се бори и гради , сама со себе. Постојат и чевли кои што љубовта ги обува па нејзиното доаѓање е тајна....и ознаки на патот со универзален језик кои љубовта ги поставува, а сметката ја поднесува накнадно. Постои и безгласна музика на љубовта отсвирена на стара виолина... Постои! Каде ли постои тоа место каде љубовта почнува и место каде таа завршува?... Впрочем, онаа вистинската љубов не бара ништо...Постои, сама за себе.. tumblr_psqrz5cAEj1s7vezvo1_500.gif

Kad otkuca ponoć Poljubi mi oci darujuci mi najlepsi san! Isprati prstima krivinu mog nosa pa se na usnama zaustavi! Kazi mi da cutim! Jer umem da pokvarim svaki trenutak neznosti! Onda poljupcima svojim prekrij onaj prevoj od vrata do ramena, znas da sam te tvoje poljupce uvek volela! Okupiraj dlanovima belinu mojih grudi, onako posednicki kao sto to moze samo onaj koji na njih ima potpuno pravo! Ucini da procvetaju zbog tvojih dodira, znas ti kako volim... Ucini da postanem tvoja podatna boginja! Isprati putanju ka mom stomaku Oko pupka jezikom zapalacaj, tvoja sam robinja, tvoja sam muza! Poput vajara oblikuj me svojim rukama! Dodirni mi bedra, tek ovlas, ucini da molim za jos! Onaj najnezniji deo mene preskoci! Sacekaj da otkuca ponoc! Dozvoli da se sama pred tobom otvorim, da zaboravim ko sam, da zaboravim da postojim! Ucini,jednim pokretom, da dotaknem zvezde, da otplovim na talasima strasti, ljubavi i zelje sa tobom u sebi! Moje i tvoje telo, godinama vezbano i uceno jedno na drugo, postaje jedno i ....... tvoja sam u potpunosti moja ljubavi,moja radosti,moja tugo! tumblr_pnjotpAzf81vxy2d4_500.gif

Ljubiš me svojim vrelim usnama ostavljaš tragove na mom telu.
Svojim ugrizom strasti na mom vratu žigošeš me kao vlasništvo svoje.
Kliziš površinom moga tela i privijaš uz mene,
kao beskućnica greješ na mom plamenu.
Grčevito me stežeš svojim udovima kao poslednju paru prosjakinja.
Izvijaš se uvisinu na mog tela,vrhuncu ispuštaš krik kao podivljala životinja.
Povijaš se kao na olujnom vetru ponavljajući svoje pokrete pohotne,
krotiš me kao divljeg pastuva dok sve u meni gori,
u strasti kuva pucaju stakla na obližnjim prozorima
tumblr_oxxf8yGsmA1w7i57ko1_500.gif dok se razlama zaglušujući vrisak našeg završnog čina.

tumblr_nhvv33XExi1r7eta3o1_400.gif

Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.333
Поени од реакции
5.128
MOLBA do ZLATKEVICHIUS... TE MOLAM IZBRISI GI ovie 4 posta so DZUMERKO... pozz
... зашто? остави ги и тие се еротски приказни, наши народни, македонски!
требаше темата да ја прецизираш што сакаш, кога си ја поставил вака во подфорум на љубов и секс, а не во подфорум литература, поезија ...!

На врв Bottom