Еротска масажа во Валијант?

Dali bi odele na erotska masaza vo Valijant

  • Да

    Гласови: 37 47,4%
  • Не

    Гласови: 30 38,5%
  • Незнам

    Гласови: 11 14,1%

  • Вкупно гласачи
    78

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.242
Поени од реакции
27.583
Ееее, ами тие пари се ништо за ако веке си веќе во Амстердам. Ако ти се малку 20 минути плати си 90 евра за еден час и уживај. Ништо не е скапо ако го плаќаш еднократно, само кога сакаш. Најскапи се оние што ,,не се ебат за пари,,. Тие ти ги сакаат сите пари и кожата ако може да ти ја одерат... Затоа на првите плати им поштено а вторите лажи ги и еби ги без пари, ако не можеш да ги лажиш ич не се факај на орото.
Lol ti dolgi godini ke si plakas za seks, taka mi stoi.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.531
Поени од реакции
21.397
За 30 евра во амстердам добиваш 20 минути секс и тоа пушење и три пози па сеа види ти дали бараш преку леб погача.
Ти си бил во Амстердам или ова од што ти збореле постарите?
50 ЕУР е 20 минути само пушење со кондом. Секс се доплаќа, зависи колку ќе се спогодите.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.935
Поени од реакции
35.320
Ама како го кажувате ова САМО 20 минути ли бе браат лелее :pos: 80 % од нас ќе испрскат за 5-6 минути првиот пат со оглед на тоа какви млади секс бомби има, само неред им правите на девојчињата да чистат ништо друго. :pos:

Не сум бил во Амстердам ама од тоа шо сум гледал на нет и шо сум слушал ова ред лајт дистрикт ти е за брз авантуристички секс. Шо ќе плаќаш таму 50-60 евра за 20 МИНУТИ:ROFLMAO:, подобро плати 200 евра на некоја од ескорт агенциите и ќе ти дојде девојка од 10 вечер до 2-3 сабајле, па да видиме какви мажи сте и колку можете. :D
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.719
Поени од реакции
1.475
Ти си бил во Амстердам или ова од што ти збореле постарите?
50 ЕУР е 20 минути само пушење со кондом. Секс се доплаќа, зависи колку ќе се спогодите.
Да сум бил пред 2 години и пробав од услугите.
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
270
Поени од реакции
190
Ама како го кажувате ова САМО 20 минути ли бе браат лелее :pos: 80 % од нас ќе испрскат за 5-6 минути првиот пат со оглед на тоа какви млади секс бомби има, само неред им правите на девојчињата да чистат ништо друго. :pos:

Не сум бил во Амстердам ама од тоа шо сум гледал на нет и шо сум слушал ова ред лајт дистрикт ти е за брз авантуристички секс. Шо ќе плаќаш таму 50-60 евра за 20 МИНУТИ:ROFLMAO:, подобро плати 200 евра на некоја од ескорт агенциите и ќе ти дојде девојка од 10 вечер до 2-3 сабајле, па да видиме какви мажи сте и колку можете. :D
Таму во Амстердам ти го цицаат незнам колку јачина неможе да се опише... Едноставно така се имаат издресирано и испраксирано да прсниш многу бргу со цел да опфатат што повеќе муштерии..
Да не беше така 1 човек требеа пола сат да го држет оралка вака оп за 5 мин готов е... За пола час 4-ворица...
Незнам дали имате појдено се надевам дека ќе го посетите некогаш имаше лајв стрим на наш јазик кажано каде се залепени и прават пуф пуф..
 
K

Kitsune

Гостин
Да ми го испуши некој педер повеќе задоволство ќе ми направи отколку бабетинава
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
ЖИТИ СЕ, оваа е некој секс симбол во државата или шо? :vozbud: Освен ако си невин и немаш видено гола жена во животот па ептен си загорен, не гледам друга причина зошто би ја викал оваа ... карикатура.
Точно... И јас незнам и не гледам ништо посебно, ништо сексапилно и убаво во оваа т.н. Црна Мачка... На нетов, на тв, па и во реалноста надвор во секојдневието ќе видиш безброј многу многу природно-поубави девојки/жени од оваа и у фаца и у тело... Оваа да ме масира или па да ми игра стриптиз повеќе ќе ми падне ку.ов, одошто би ми скокнал, само џабе фрлање на парите по ветар... :D
Автоматски споено мислење:

Да ми го испуши некој педер повеќе задоволство ќе ми направи отколку бабетинава
У право си друже !
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom