Елитна проституција

Член од
15 јули 2014
Мислења
56
Поени од реакции
21
,,,mha kurva si e kurva,,,razlikata pomegju tie od pred mtv i tie hotelskite e što,,,e što de,,,i na ednite i na drugite im vleguva na isti mesta,,,
Хехе епа ај ја тебе ке те частам една од пред мтв ти части една елитна па после ке ги споредиме искуствата да видиме дали има разлика :) :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.792
Поени од реакции
29.260
acezuti напиша:
Хехе епа ај ја тебе ке те частам една од пред мтв ти части една елитна па после ке ги споредиме искуствата да видиме дали има разлика :) :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
,,,,aaaa ne ovie pred mtv se poskapi:ROFLMAO::facepalm: treba tri gumi da staviš da ne navleĉeš nešto a toa druże e skapo,,,a ovie milficive em namirisani em na golo moiš da im go bapniš i pak ništo:pos:mtvkite koga glumat barem znaeš a drugive se nešto imaat iskustvo za glumenje,,:LOL:
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Било која девојка која не е засрамена од својата професија, без разлика каква е, е 100% подобра личност од другите мајки терези, кои би ја искористиле првата шанса да се направат парче кога би знаеле дека нема да бидат "фатени"

Од тие да се пазите, не од овие во темава.
Епа не за џабе се рекло од ’’поштените‘‘ неможат ку*вите да стигнат на ред ... :)
Денес имаш се и свашта надвор ... повеќе поштуем некоја што е реална и си го признава она што го прави макар и да е ку*ва, отколку некоја ’’поштена‘‘ шмизлетина и дроља(мамина и татина маза) која е поголема ку*ва од сите ку*ви на куп но ете едноставно е нели ’’поштена‘‘ цура, она студира на некој јак факс, носи јака гардероба, недопирлива е за обичните смртници и си има она ’’еден‘‘ дечко ... јбг денес живееме во бајаги шизофрен свет, кога ќе се испомешаат два света едниот е оној традиционален свет традиционалните сфаќања(за моралност и чесност бла бла бла) и оној модерниот западен поглед на нештата настанува калаку*ница !
 
Член од
5 јули 2013
Мислења
85
Поени од реакции
37
50% од манeкенките......... поточно ВИП фаците(читај демек вип) се бават со елитна проституција:)

Тоа кај нас можеби и не е толку застапено, ама во Србија и Бугарија и те како:)


Еве емисија на таа тема:ROFLMAO:

Kaj nas mozebi ne e tolku zastapena taa elitna prostitucija, tolku,ama sepak ja ima,a za drugata "obicnata prostitucija" vo Makedonija e na sekoj cekor veke zastapena:eek:d oglasi so maserki so Haapy End, do Gevgelija i Bitola kade nasite devojcinja se prodavaat na Grcite koj se kockaat vo okolnite kazina..Skopje ic da nepocinjame i muabet da pravime,znaeme site sto se desava, Tetovo, i site sela od Tetovo do Struga, nema kafana kade gi nema damite na nokta,od sekoja mozna istocno evropska zemja...
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
...nema kafana kade gi nema damite na nokta,od sekoja mozna istocno evropska zemja...
Јас работам во кафана и слободно можам да кажам дека кафаната не е место збиралиште за курви, пијандури и сељаци. Не дека и такви не доаѓаат, но не владеат. Повеќе ги има обичните нормални луѓе.

Мене не ми смета и некоја да е старлета, која се слика гола..... тоа не ја прави курва....... курва ја прави онаа која глуми ,,поштена'', а уствари растура семејства, подбуцнува и создава зло.

:)
 
Член од
5 јули 2013
Мислења
85
Поени од реакции
37
Јас работам во кафана и слободно можам да кажам дека кафаната не е место збиралиште за курви, пијандури и сељаци. Не дека и такви не доаѓаат, но не владеат. Повеќе ги има обичните нормални луѓе.

Мене не ми смета и некоја да е старлета, која се слика гола..... тоа не ја прави курва....... курва ја прави онаа која глуми ,,поштена'', а уствари растура семејства, подбуцнува и создава зло.

:)
Ne si me razbral,zboruvav za kafanite vo Tetovskite sela,a ne za Skopskite kafani ili Bitolski,jas nemam nisto protiv nokoj se dodeka sto vikas ne pocnat da stanuvaat tie prevari,i rasturanja na brakovi.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Ne si me razbral,zboruvav za kafanite vo Tetovskite sela,a ne za Skopskite kafani ili Bitolski,jas nemam nisto protiv nokoj se dodeka sto vikas ne pocnat da stanuvaat tie prevari,i rasturanja na brakovi.
Јас работам во кафана во Гостивар........, ти рече дека се застапени во кафаните од Тетово до Струга........ затоа и таква реакција:)
 
Член од
17 февруари 2013
Мислења
575
Поени од реакции
480
Еб..ето за пари со богати фосили било елитна проституција.Шо има елитно во продавањето на своето тело за пари!?:cautious:
 
Член од
12 август 2014
Мислења
101
Поени од реакции
173
Епа не за џабе се рекло од ’’поштените‘‘ неможат ку*вите да стигнат на ред ... :)
Денес имаш се и свашта надвор ... повеќе поштуем некоја што е реална и си го признава она што го прави макар и да е ку*ва, отколку некоја ’’поштена‘‘ шмизлетина и дроља(мамина и татина маза) која е поголема ку*ва од сите ку*ви на куп но ете едноставно е нели ’’поштена‘‘ цура, она студира на некој јак факс, носи јака гардероба, недопирлива е за обичните смртници и си има она ’’еден‘‘ дечко ... јбг денес живееме во бајаги шизофрен свет, кога ќе се испомешаат два света едниот е оној традиционален свет традиционалните сфаќања(за моралност и чесност бла бла бла) и оној модерниот западен поглед на нештата настанува калаку*ница !
Tебе криво ти е шо таквите рецка тебе не ти маваат?
Тоа не ти дава за право ти да осудуваш дали е курва или не, ако не си бил со неа и немаш aпсолутно никакви докази?
Комплекс ти е шо нема микросекунда да посфети на тебе кога ке помине покрај тебе
 
Член од
12 ноември 2014
Мислења
40
Поени од реакции
10
Zosto da ne elitna prostitucija i obicna prostitucija treba da bide legalna ,da nema eksplotacija i da nema trgovija so luge i prisila ,da ne se koristat prostitutkite za spiunaza i kako agenti :)
 

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
990
Јас работам во кафана и слободно можам да кажам дека кафаната не е место збиралиште за курви, пијандури и сељаци. Не дека и такви не доаѓаат, но не владеат. Повеќе ги има обичните нормални луѓе.

Мене не ми смета и некоја да е старлета, која се слика гола..... тоа не ја прави курва....... курва ја прави онаа која глуми ,,поштена'', а уствари растура семејства, подбуцнува и создава зло.

:)
Ти бобче златно, не би и фрлил окце на таква ?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.291
Поени од реакции
45.801
Не знам во кое својство даваше интервју тоа девојче во емисијана, можда само сакала на тв да ја има, по начинот на зборење се гледаше дека сака паметна да се направи и као “да го заебе Васко’’, али шо и да било, сега сите мислат дека е водач на синдикат на куви во МК :icon_lol:

Иначе, општо гледано, единствена разлика од спонзоруша до класична курва-камењарка е што е шо со вторава си на чисто и пари си даваш однапред ко човек што пазари услуга, додека со вторава плаќаш на рати и ја шеташ пред народ кој ти се смее.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom