Електрични возила

Дискусија во форумот 'Автомобилизам и мотоциклизам' започната од Square One, 11 октомври 2011.

 1. ohrid66

  ohrid66

  Член од:
  11 октомври 2014
  Мислења:
  882
  Допаѓања:
  443
  Електричните возила се супер ,само шо лажат со км невидено.
   

Сподели преку: