Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 октомври 2010
Мислења
36
Поени од реакции
0
mene nesto ne mi e jasno,dali site imaat pravo na popraven sto padnaa na vtoriot kol smetkovodstvo ili pak ima nekakov uslov so bodovi od prviot?
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
mislam deka treba da imas minimum osvoeno 70 poeni na prviot za da go prepolgas vtoriot

--- надополнето ---

a ova utre samo za prepolaganje e ili ke moze i cel ispit
 
Член од
7 јануари 2011
Мислења
34
Поени од реакции
1
mene nesto ne mi e jasno,dali site imaat pravo na popraven sto padnaa na vtoriot kol smetkovodstvo ili pak ima nekakov uslov so bodovi od prviot?
ако имаш над 70 бода на 1 колоквиум може

а да прашам дали знае некој дали треба да се купува нова пријава ако полагаш само 2 колоквиум (поправен) основи на сметководство и ако треба шо треба да се направи со таксената марка?
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
mene nesto ne mi e jasno,dali site imaat pravo na popraven sto padnaa na vtoriot kol smetkovodstvo ili pak ima nekakov uslov so bodovi od prviot?
има да...треба да имаш над 70 поени освоено на првиот колок. (мислам дека беше 70 ако не и повеќе)...
 
Член од
7 јануари 2011
Мислења
34
Поени од реакции
1
mislam deka treba da imas minimum osvoeno 70 poeni na prviot za da go prepolgas vtoriot

--- надополнето ---

a ova utre samo za prepolaganje e ili ke moze i cel ispit
може и цел ...само не знам како ке не делат пошо ко шо видов има само број на индекси и не знам дали тоа важи само за тие шо се на испит или за сите
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
колеги што е полесно менаџмент на мал бизнис или меѓународна економија ?
 

IKO_MC

I'll Shit On You .!.
Член од
8 ноември 2008
Мислења
369
Поени од реакции
14
Утре сметководство тие што полагаат испит исто се од 13.00 така?
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.289
Поени од реакции
15.490
колеги што е полесно менаџмент на мал бизнис или меѓународна економија ?
Меѓународна економија ти е на пишување кај кикеркова, и е прилично хц. А менаџмент на мал бизнис го неам слушано, но сепак би требало да биде малце полесно.
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
Sea ako mi ostane nekoj ispit za juni ke treba li dopolnitelno da paltam za nego ili ne
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
Sea ako mi ostane nekoj ispit za juni ke treba li dopolnitelno da paltam za nego ili ne
ако ти е останат предмет од некоја година ко на пр мене математика од прва секој испит плаќаш плус триста денари,а за овие од втора што ми се не плаќам ништо
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
0
Поени од реакции
0
Znae nekoj menadzment na chovechki resursi kako izboren...kakv predmet e lesen?
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
A kolku predmeta treba da ti bidat polozoni za da mozes da se upises vo vtora godina.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom