Економски факултет (reloaded)

Член од
21 март 2013
Мислења
379
Поени од реакции
1.080
Искуства по предметиве ЛИЧНИ ФИНАНСИИ кај Кирил?
И БАНКАРСТВО дали дава некои ситници на кол, забутани информации?
 

Morkov

MorkovMan
Член од
17 септември 2014
Мислења
101
Поени од реакции
17
Kje moze nekoj da kaze kakvi bile otvorenite prasanja organizacisko? Sega profesorov resil da ima otvoreni prasanja i na kolokviumite, a drugite prasanja so 1-5 mozni odgovori...
Na so vnimanie da obrnuvam ke kaze nekoj?
 

akcioner

стартер
Член од
20 февруари 2010
Мислења
174
Поени од реакции
85
Колеги, околу есејот англиски 2 некој да пренесе што кажала професорката?
 

DoYouEvenPitchBro

How you doin'?
Член од
10 август 2015
Мислења
444
Поени од реакции
273
Дали Таκи Фити би ми дал тема за дипломсκа уште од сега или моρа сите испити да ми се положени?
 
Член од
25 септември 2014
Мислења
24
Поени од реакции
13
Дали некој ги чува прашањата Лични финансии што ги давал Кирил лани за прв колоквиум? :D
 
Член од
20 ноември 2011
Мислења
49
Поени од реакции
2
megunaroden menadzment kolokviumot dali e na pisuvanje ili na raskazuvanje .Ako znae nekoj ve molam da pise .fala mnogu
 
Член од
23 декември 2012
Мислења
64
Поени од реакции
21
Некој шо полага Меѓународна економија??
 
Член од
23 декември 2012
Мислења
64
Поени од реакции
21
Некој да сподели искуство со Претприемништво? Што највеќе дава? Или некој ако има прашања да сподели?
 
Член од
28 јули 2015
Мислења
49
Поени од реакции
8
Дали знае некој за есејот по социологија што и како треба дали ќе ја даде темата и сл. :sick:
 

Morkov

MorkovMan
Член од
17 септември 2014
Мислења
101
Поени од реакции
17
Дали знае некој за есејот по социологија што и како треба дали ќе ја даде темата и сл. :sick:
Temata ti e od knigata, knigata e do tebe celo vreme i prepisuvas sve od knigata, site isto praat.. Ja imav 10 po predmetov taka da niso strasno
 
Член од
20 ноември 2011
Мислења
49
Поени од реакции
2
Kolegi MEGUNARODEN MENAGEMENT gledam na fax ima rezultati ama znae li nekoj so kolku poeni se smeta za polozen ,nigde ne pisuva...falaa
 
Член од
28 октомври 2014
Мислења
329
Поени од реакции
144
Еј имал ли некој проблем да не може да полага испит во сесија (пример Јуни) и да поднесе молба да го полага во Април или слично?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom