Економски факултет (reloaded)

Дискусија во форумот 'Образование' започната од The Mummy, 31 јануари 2011.

 1. mariska

  mariska

  Член од:
  28 јули 2015
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  1
  Дали некој ги имал за изборни организациско и корпоративно да сподели искуство?
   
 2. ;-)

  ;-)

  Член од:
  31 октомври 2011
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  8
  Искуство со монетарна економија и јавни финансии? :)
   
 3. mariska

  mariska

  Член од:
  28 јули 2015
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  1
  Дали може некој да ми каже дали е тежок 4ти семестар смет.и ревиз. дали да земам 1или 2 изборни предмти
   
 4. VeS

  VeS .

  Член од:
  16 мај 2008
  Мислења:
  4.690
  Допаѓања:
  2.298
  Ако ти е тежок 4ти семестар, шо ќе прајш со кфи и ревизиите кога ќе дојдат :D
  Земи си 2 изборни слободно. Тоа дали да запишиш 3 предмети ќе си видиш по 3та година кога ќе ја завршиш :)
   
 5. метин.

  метин.

  Член од:
  2 јули 2015
  Мислења:
  118
  Допаѓања:
  15
  Сакам да се запишам економски незнам кој смер ????????:eek::eek::eek::eek:
   
 6. H|dden

  H|dden

  Член од:
  1 јули 2006
  Мислења:
  823
  Допаѓања:
  79
  Дали некој знае колку е надоместот за задоцнето заверување/упишување?
   
 7. Mich0MKD

  Mich0MKD

  Член од:
  14 февруари 2013
  Мислења:
  1.006
  Допаѓања:
  746
  1000
   
 8. biGirl

  biGirl

  Член од:
  11 февруари 2015
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  2
  Decki ne bev denes na performansi moze nekoj da mi kaze sto materijal da kupam i dali stvarno proektot bil zadolzitelen deka veke nemalo vtor kolokvium? Ve molam za odgovor zosto slusam razlicni podatoci
  Blagodaram :)
   
 9. Golden Child

  Golden Child

  Член од:
  13 октомври 2014
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  1
  Може некој да ми каже списоците на миновски зашо му са? За поени ли?
   
 10. Black Knight

  Black Knight

  Член од:
  16 мај 2010
  Мислења:
  4.189
  Допаѓања:
  1.692
  Девизна Политика некој чаре за предметов, прашања тестови ау ?

  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
   
  На vikica.j му/ѝ се допаѓа ова.
 11. vikica.j

  vikica.j

  Член од:
  23 јуни 2011
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Здраво . Јас сум нова на курсот сакам да ве прашам дали некој знае прашања за прв колоквиум сратегиски менаџмент ве молам поздрав
   
 12. Sars<3

  Sars<3

  Член од:
  10 јануари 2015
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  0
  Здраво колеги!
  Дали имате некои прашања за прв колоквиум по банкарски менаџмент?
  Ви благодарам однапред.
   
 13. H|dden

  H|dden

  Член од:
  1 јули 2006
  Мислења:
  823
  Допаѓања:
  79
  Здраво,

  Дали некој има искуство со ставање на студиите во мирување?
  Колку долго можат да бидат во мирување и која е процедурата?

  Веб-страната е малце нејасна..
   
 14. Stefanmitrev

  Stefanmitrev

  Член од:
  17 април 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Dali znae nekoj sto i kolku e kaznata za falsifikuvan potpis na profesor?
   
 15. biGirl

  biGirl

  Член од:
  11 февруари 2015
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  2
  Здраво
  Има некој прашања ЛОКАЛНИ ФИНАНСИИ од предходните години да ги постави тука или да ми ги прати во лп
  Благодарам
   

Сподели преку: