Економски факултет (reloaded)

Член од
29 август 2009
Мислења
291
Поени од реакции
405
Да не знае некој каде може да се најдат прашања за Економска статистика кај Габер?
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.654
Поени од реакции
9.235
Ако може колегите што полагаа Јавни финансии втор колоквиум да ми кажат како треба да се учи 10 глава. Од помошниот матрејал што е на зефир?? Пошто ние на дисперзираниве полагаме следнава недела, а не знам дали да се ослонам само на помошниот.
 
Член од
7 јули 2011
Мислења
133
Поени од реакции
31
може некој постар од смерот маркетинг да помогне да даде совет основи на маркетинг на испит како да се полози сто во глобала се пагја и слично :)
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
може некој постар од смерот маркетинг да помогне да даде совет основи на маркетинг на испит како да се полози сто во глобала се пагја и слично :)
Е да га јебеш......не сум постар,оваа година го имав тој предмет.Али од тоа што гледам на испит е тешко кај нејзе.Си требало на колоквиум да си го средиш тоа затоа што е прилично лесно на колквиуми да се положи.
 
Член од
21 мај 2013
Мислења
2
Поени од реакции
0
Колеги каков е испитот по АНАЛИЗА НА ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ? се паѓаат ли истите прашања како на колоквиум?
 
Член од
7 јули 2011
Мислења
133
Поени од реакции
31
Е да га јебеш......не сум постар,оваа година го имав тој предмет.Али од тоа што гледам на испит е тешко кај нејзе.Си требало на колоквиум да си го средиш тоа затоа што е прилично лесно на колквиуми да се положи.
за 2 бода го лизна прв колоквиум затоа сеа ке пробаме на испит хх :)
 
Член од
14 јануари 2013
Мислења
42
Поени од реакции
25
Колеги ајде ако знае некој менаџмент на мал бизнис дали се објавени конечните оцени?
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.244
Поени од реакции
8.316
Дали знаеш дали има истакнато на огласна табла?
Mislam deka ne... Drugarot mi kaza deka ne e klasicno ocenuvanje samo bodovi od kolokvium tuku proekt i redovnost....

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
17
Поени од реакции
2
Ispitot po Megunaroden menadzment ke bide na raskazuvanje ili zaokruzivanje?
 
Член од
2 март 2011
Мислења
72
Поени од реакции
4
Колеги има ли Деловно комуницирање некои испитни комбинации?
И ако ги знаете скратените прашања од втор кол. би ве замолила да ми ги пишете.
 
Член од
2 март 2011
Мислења
99
Поени од реакции
12
Колеги има ли Деловно комуницирање некои испитни комбинации?
И ако ги знаете скратените прашања од втор кол. би ве замолила да ми ги пишете.
научи ги тие што паднаа на колоквиум прв и втор однив сигурно полозуваш
--- надополнето: 26 мај 2013 во 20:43 ---
Колеги има ли Деловно комуницирање некои испитни комбинации?
И ако ги знаете скратените прашања од втор кол. би ве замолила да ми ги пишете.
научи ги тие што паднаа на колоквиум прв и втор однив сигурно положуваш
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Колеги едно интересно прашање.

Колега во електронскиот индекс има положено предмет за кој е сигурен дека не му е положен. Положил на прв а паднал на втор колоквиум. На интернет му стои дека му е положен со 6ка.

Па го интересира дали списоците со оценки ги доставува професорот до студентски, или обратно.
 
Член од
14 јануари 2013
Мислења
42
Поени од реакции
25
Колеги некој да ми каже Менаџмент на мал бизнис за конечни оцени дали има истакнато на огласна табла? Положени ми се и двата колоквиума само не знам дали ке имам доволно поени за оцена.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom