Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 јануари 2010
Мислења
38
Поени од реакции
1
Ај ако оди некој утре накај факултет нека ѕирне дали има резултати основи на сметководство :) Фала ви многу :smir:
 
Член од
20 февруари 2010
Мислења
19
Поени од реакции
0
Kolegi dali nekoj moze da mi kaze kako e da se prepolaga kolokvium po predmetot e-biznis ?
Vo sreda se prepolaga ajde ako nekoj znae neka pise pls ?
POzdrav
 
Член од
31 мај 2010
Мислења
35
Поени од реакции
0
Kolegi dali nekoj moze da mi kaze kako e da se prepolaga kolokvium po predmetot e-biznis ?
Vo sreda se prepolaga ajde ako nekoj znae neka pise pls ?
POzdrav
Па преполагаш колоквиум, што има тука нејасно!? :vozbud:Го преполагаш оној колоквоим на кој имаш најмалку бодови и крај, тоа е тоа! :toe:
 
Член од
16 јануари 2010
Мислења
44
Поени од реакции
0
nekoj sho polagal smetkovodstvo da znae da mi kazhe koga kje dava oceni?
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
35
Поени од реакции
4
Da ne znae nekoj koga ke ima rezultati ekoloski zosto ne stavi vo petokot do dva da ne go najdil nekoj nego pa da go prasa????
Еколошки резултати имаше во петок ама не на огласните табли туку кај неговиот кабинет. :smir:
 
Член од
20 февруари 2010
Мислења
27
Поени од реакции
0
A koga ke se stavat oceni????Ako sme veke polozeni da znaeme:D
 
Член од
7 јуни 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
kolegi,dali nekoj ke moze da mi dade sovet za sodrzinata na eseite po trgovsko pravo?
mislam,dali treba da bidat prilicno bogati so podatoci ili povekje vnimanie da se obrne na formata?
 
Член од
13 мај 2010
Мислења
14
Поени од реакции
0
Dajte kazete sto najmnogu se paga kaj Kalina statistika na ispit???? Pls....Fala odnapred
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
27
Поени од реакции
0
smetkovodstvo ljubisa kaj ke dava ocenki? i dali bi me pustil za 1 bod zoso iam 49 za so 50 se proagja :S:S:S

--- надополнето ---

extreme boy напиша:
smetkovodstvo ljubisa kaj ke dava ocenki? i dali bi me pustil za 1 bod zoso iam 49 za so 50 se proagja :S:S:S
zboram za osnovi na smetkovodstvo :)
 
Член од
20 февруари 2010
Мислења
27
Поени од реакции
0
Ke saka li nekoj od postarite kolegi sto bil na ispit statistika kaj Slave da mi kaze dali za teorijata odat vo detali ili pobitnite definicii???A i zadacite dali se slicni na tie od ucebnikot???Pozdrav
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom