Една рап трака дневно

mr wednesday

сТреда дан за метак.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
843
Поени од реакции
2.766
Фалеше вакво нешто ! Преокрет му се деси на Тони у задњиве 4-5 години, и баш ми е драго како да се пронајде човекот конечно.
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
3.922
Поени од реакции
9.628
И порано Тони знаеше да изненади со некое квалитетно парче во низа од срања ко Ми каса ес су каса, ама некако поминуваа незабележани, бидејќи народот од него очекуваше и бараше само дискотека звук и пролазни срања.
Еве нешто да споделиме, квалитетно, а заборавено во времето.


 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
556
Поени од реакции
822
Ово је мало јачи гас Микиии:cool:
Ова получасовно ремек дело кое е хибрид на џез и рап го слушам и го гледам десетти пат денес,шо значи 5 сати блеам пред мониторот:D
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
3.922
Поени од реакции
9.628
Зошто е толку потценет братот Кемп? Оган и пламен е ова, 1% од заслуженото внимание не добива вакво парче. Да не зборам за песни кои имаат текстови да се замрзнеш како Има ли граници и ред други.

 
Член од
18 јули 2018
Мислења
1.061
Поени од реакции
4.252
Новиов албум на Медлиб и Фреди Гибс е генијален.
 
На врв Bottom