Егзит Ацева.. Ентер ОБДН

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 јануари 2005
Мислења
86
Поени од реакции
0
Acid напиша:
Луѓето сакаат чудни работи. Луѓето сакаат фрикови.
Јас сум тука да им го овозоможам тоа, точно. Имам среќа што се појави тука:pos:

Луѓето да сакаа да читаат се' што е поврзано со тебе, а не само сеирот кој паѓа на тебе - ти ќе имаше барем двоцифрен број посетители на блогот, а темава во која ти се сеириме немаше да има преку 400 прегледи за неполн ден. :pos:
Која ти е логиката бато Ацид? Ми делуваш некако во фазонот “Бјежите пичке дошао Здравко Чолиќ“?

Теоријата ти е навистина занимлива (ко Треќе око)

Замислете, немаше ни форуми, портали, сајтови ништо пред да се појави Ацидчо и неговиот форум. После неговата катаклизмична појава ХОооооооппп! Сајбер ренесанса! Потоп! :pos: Немавме ние ни посетители, дво-тро и незнам колку цифрени посети, читања...

Во секој случај, ете да не дој дека сум злобен, јавно ти благодарам шо на оваков транспарентен начин излезе со оваа кликачко-посетителска реторика и на тој начин придонесе да се освежи моето сајбер либидо со торжествен елан! :pos: :pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Букар, напорен си. Не трошам прсти за тебе. :pos:
 
Член од
27 јануари 2005
Мислења
86
Поени од реакции
0
Acid напиша:
Букар, напорен си. Не трошам прсти за тебе. :pos:
Знам. Грев ме фати, шо Ангељко се уљандиса. Дај речи му да ми се смири. Ќе му купам баклава. :pos:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Порано ги читав неговите колумни ама штета што немав време да го проанализирам и да сфатам со време дека дечкото има ужасна потреба да празни сперма оти почнува низ уши да му тече.

Сега не да не ми е интересен ама ми е и досаден. Всушност, сите педери коишто гледаат дека ќе им биде озаконето правото во Македонија подоцна или порано почнуваат да си ги сечат вените т.е. неуроните.

Букаро друже - од кога немаш ебено?

Точно, Macedalien е педер ама Букаро го крка и го смука (се поретко и поретко за да не го научат другарчињата што мустра е)... :pos: :pos: :pos:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Олабавете бе ало!

Муабетов ви е глуп јебе збуњеног. Нема ни хумор ни сеир, ни од двете страни.

Изнасилена навредлива дискусија.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Ти си мал Офчар - не ја памтиш ”Тражили сте - гледајте” под покровителство и водителство на Сузана Мачиќ :wink:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Уште одамна сакав клуч, ама нејќам да ми дрви после Букаро зошто сме му ја заклучиле темата, пошто ептен е опседнат со Кајгана последнава недела... Цел блог ни го посветил. :pos:
 
Член од
27 јануари 2005
Мислења
86
Поени од реакции
0
Macedalien напиша:
Порано ги читав неговите колумни ама штета што немав време да го проанализирам и да сфатам со време дека дечкото има ужасна потреба да празни сперма оти почнува низ уши да му тече.

Сега не да не ми е интересен ама ми е и досаден. Всушност, сите педери коишто гледаат дека ќе им биде озаконето правото во Македонија подоцна или порано почнуваат да си ги сечат вените т.е. неуроните.

Букаро друже - од кога немаш ебено?

Точно, Macedalien е педер ама Букаро го крка и го смука (се поретко и поретко за да не го научат другарчињата што мустра е)... :pos: :pos: :pos:

Отишол Мацедалиен со другар му Гејчо во месарница и му рекол на продавачо

- Бато дај ми една посебна (салама)
- Сакаш да ти ја насецкам на машина? - прашал продавачот.

Мацедалиен - НЕ БЕ БАТО. ГАЗО НЕ МИ Е ЏУБОКС ЖЕТОНИ ДА СИ КЛАВАМ :pos: :pos: :pos:

Мацедалиен сине... не сум хомофоб...молимте камбек ту мацедониа... да ја прошириш модата... ебачи ќе станат и луѓе со изветвени никчиња како “гарфилд“.

А оној љокото Злочко? Шо сери па тој. Се регистрира само за да пиши на темава а + окапа киснејќи ми на блогот. Кој мазохизам чоече!:pos:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Букаро - кажи нешто ново другарче. Досадно ми е да слушам дека сум геј - знам више!!!

Него, ја се прашувам дали со кажувањето на очигледности ни докажуваш дека ниту ти не си инвентивен? :raz:

Да додадам само : кога ја се ебев у Македонија ти гаќите песок си ги полнеше :wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom