Евтини авионски карти

Член од
28 април 2011
Мислења
270
Поени од реакции
95
На еден мој пријател и треба билета Копенхаген Скопје повратна на овие дати 13.7.2014-10.8.2014.гледам преку визер многу се скапи 416€ повратна,а важат за нискобуџетска компанија.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.019
Поени од реакции
1.278
На еден мој пријател и треба билета Копенхаген Скопје повратна на овие дати 13.7.2014-10.8.2014.гледам преку визер многу се скапи 416€ повратна,а важат за нискобуџетска компанија.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Провери сo Air Serbia,Austrian Airlines,Turkish airlines.Ако се 3 карти заедно 416 евра не е скапо затоа што Август е шпица термин
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.049
Поени од реакции
367
Дали знае некој дали може картата да биде испчатена во црно - бело формат или мора во боја?
 
Член од
11 декември 2011
Мислења
51
Поени од реакции
19
Знае ли некој најевтино колку чини авионска карта Македонија - Индија (Делхи)?
 
M

Mario Gómez

Гостин
Знае ли некој најевтино колку чини авионска карта Македонија - Индија (Делхи)?
А оти не си провериш сама, не кажуваш дата а прашуваш. Имаш куп сајтови кај шо можеш да си зачуваш одредени линии и датуми и ќе ти стигаат нотификации кога цената ќе падне. Инаку ако ти е итно провери на turkish и austrian колку се цените. Не верувам дека е под 750 евра повратна.
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.019
Поени од реакции
1.278
Се надевам дека Wizz ќе продолжи со политиката на отварање на нови линии и дека во иднина ќе не изненадат со + некоја нова рута. Мислам дека вреди агресивна политика затоа што Приштина за сега стагнира и треба тоа да се искористи. Сметам дека Осло и Прага имаат добра основа поради дијаспората и од Косово и Македонија. Тие се погодени. Евентуално пак би рекол Барселона би била логична на основа на летна сезона затоа што се повеќе аранжмани се прават за натака и се организираат чартери значи има одреден интерес.
 

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.786
Поени од реакции
4.432
ми треба помош дечки
комшиката букирала карта на виз ер, на меил има испратено шифра на картата и треба картата да се испринта
јас никаде не гледам документ за принтање ниту некој линк таков, може ли некој да ми помогне никогаш го немам ова правено
 

Kajgana Shop

На врв Bottom