ЕУРО 2020 - Група Ф (Франција, Германија, Португалија, Унгарија)

Кои две репрезентации ќе се пласираат понатаму?


  • Вкупно гласачи
    19
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
34.859
Поени од реакции
53.187
Cancelo дали е сигурно прва постава за Португалија?
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.102
Поени од реакции
22.368
Official: Diogo Dalot has been called up to the Portugal national team to replace João Cancelo, who has tested positive for COVID-19
 
Член од
7 април 2015
Мислења
1.807
Поени од реакции
978
Не е битно дали е мочана или не кока кола е спонзор на првенството и мора да стои во кадар, ти дали ќе пиеш или не тоа е друго, но тие мора да стојат таму, на сите конференции се таму.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.365
Поени од реакции
5.772
Не е битно дали е мочана или не кока кола е спонзор на првенството и мора да стои во кадар, ти дали ќе пиеш или не тоа е друго, но тие мора да стојат таму, на сите конференции се таму.
Мора да стои пред некој друг. Кикица е вечи од Кока колата од Шутка.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
2.937
Поени од реакции
2.390
Не е битно дали е мочана или не кока кола е спонзор на првенството и мора да стои во кадар, ти дали ќе пиеш или не тоа е друго, но тие мора да стојат таму, на сите конференции се таму.
Па баш затоа е смешно, он мислиш не знае дека е спонзор? Намерно заебава :)
 

Riken

...
Член од
9 декември 2008
Мислења
8.902
Поени од реакции
16.360
Убав фудбал од Португалија, доста прилики направија за гол штета што не беа по фокусирани во завршницата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom