ЕУРО 2020 - Група Е (Полска, Словачка, Шпанија, Шведска)

Кои две репрезентации ќе се пласираат понатаму?


  • Вкупно гласачи
    19
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.715
Поени од реакции
11.416
Kakov glup penal od Slovakot.

Morata :tapp: :pos:

Auuu Lewandowski...duhot na Morata vlegol u nego. :D
 
Последно уредено:

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.075
Поени од реакции
17.508
Dubravka brate moj

Sent from my SM-A325F using Tapatalk
 

Ficc

Black & White
Член од
18 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
262
Столе експертски ќе боксуваше
 
Член од
21 април 2006
Мислења
7.399
Поени од реакции
4.062
Голман со гол на турнирот :aplauz: креативен автогол
 
Член од
25 декември 2019
Мислења
1.505
Поени од реакции
2.218
Se frli vo voda so ovie dva pacerski golovi...
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
4.896
Поени од реакции
12.449
Еден од најсмешните автоголови што сум ги видел. :) Отиде Словачка под ледот. Со овие резултати Украина оди натаму.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.533
Поени од реакции
2.018
Мене Дубравка ме потсети на една легенда. :D

 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.998
Поени од реакции
22.820
Што друго да се очекува од голман со женско име :ROFLMAO:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
27.238
Поени од реакции
52.037
Отсекогаш ме интересирало што значи тоа „Расен голгетер“. :cautious:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom