ЕУРО 2020 - Група Б (Данска, Финска, Белгија, Русија)

Кои репрезентации ќе се пласираат во нокаут фазата?


  • Вкупно гласачи
    54
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.377
Поени од реакции
5.838
Нели некои велеа ако Интер треба да продава, да го продадат Лукаку? :brlav:
Уште не ми се верува колку лесно М.Јунајтед се откажаа од играчина како Лукаку, no sense at all :unsure:
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Уште не ми се верува колку лесно М.Јунајтед се откажаа од играчина како Лукаку, no sense at all :unsure:
Ајде вака, по стоти пат да повториме. Не се откажа Јунајтед, туку Лукаку самиот иницираше и сакаше промена, а клубот нормално му излезе во пресрет. И го направи вистинскиот потег, тотално се пронајде во Интер. Не знам што не е јасно тука, секој месец ја повторуваме истата работа.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Па нели самиот играч сакал да доиграат денес.
Да Ериксен побарал од нив да ја доиграат. Можеле да се договорат за утре и онака не знам на кого му беше до фудбал играње по она што се случи.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.032
Поени од реакции
4.518
Член од
25 декември 2019
Мислења
1.731
Поени од реакции
2.635
Tesko bese za gledanje, jas se otkazav, voopsto ne mi bese dojdeno do gledanje fudbal, mozea da gi odlozat fino lepo denesnite sredbi posle ova, ama najbitno e sto Eriksen se spasi i e apsoluten pobednik.
Sekoja cest za Kjaer i za medicinskiot personal, apsoluten heroj e Kjaer, toj e igracot na prvenstvoto, bese na vistinskoto mesto koga bese najpotreben.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.849
Поени од реакции
11.477
Веќе почнаа да се шират информации дека Ериксен примил Фајзер вакцина на 31 мај а дали се точни времето ќе покаже:https://forums.hardwarezone.com.sg/threads/breaking-christian-eriksen-received-pfizer-vaccine-on-31-may.6535946/?fbclid=IwAR1k9IJ0cRYFKbkPDUp3P38jrTb_Yb04hbpHuY85X1Kt26LQbnOF77j8oVk
Секој нареден пост ти е се' потуп од претходниот. Али тоа е...
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.032
Поени од реакции
4.518
Секој нареден пост ти е се' потуп од претходниот. Али тоа е...
Се гледа колкав коефициент на интелигенција имаш чим си даваш за право да ги оценуваш моите постови.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.849
Поени од реакции
11.477
Се гледа колкав коефициент на интелигенција имаш чим си даваш за право да ги оценуваш моите постови.
Ако не ти се свиѓа тоа, стави ме на игнор. :D

Прво, постираш рандом линкови, па си видел дека бил срцев проблем на КАНАЛ 5 ТВ ( :pos: ), па после постираш рандом информација дека има шпекулации дека Ериксен се вакцинирал со Фајзер пред околу 2 недели. Со која причина, што сакаш да постигнеш? Човекот е жив и тоа е битно.

Дополнително, од прееска те приметувам дека тераш некоја „приказна“ - прво беше „допинг“, сега нешто друго.
Ако прочепкаше уште малце, ќе видеше дека тоа што си го постирал, како „инфо“ од Твитер, е дело на лик кој на социјалните мрежи е познат како conspiracy theorist и анти-ваксер.

Ова ќе ми биде последен одговор на твој пост на темава, зошто и така муабетите што ги тераш не се за тука.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.719
Поени од реакции
18.455

За луѓето што мислат дека без соодветна диета (исхрана) ако вежбаш и трошиш калории се ќе биде ок.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.570
Поени од реакции
17.969

За луѓето што мислат дека без соодветна диета (исхрана) ако вежбаш и трошиш калории се ќе биде ок.
Hypertrophic cardiomyopathy is most often caused by abnormal genes in the heart muscle. These genes cause the walls of the heart chamber (left ventricle) to contract harder and become thicker than normal. The thickened walls become stiff.

Ваљда го изгледа видеото пред да го постираш?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
него го мрзи да трча и не може да изигра 90 минути. :D
Очигледно имало причина надвор од негова контрола ;)
Ваљда го изгледа видеото пред да го постираш?
Тоа се 5 минути кои никој никогаш нема да ми ги врати... барем еднаш да спомнеше исхрана, еднаш.
За волја на вистината имаше некој ќар од видеово, по неговото завршување автоматски почна видео од истиов човек кај што препорачува некое ново аниме со 9.1 оценка на ИМДБ така да, добро е.
 
Последно уредено:
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.603
Поени од реакции
5.571
Веќе почнаа да се шират информации дека Ериксен примил Фајзер вакцина на 31 мај а дали се точни времето ќе покаже:https://forums.hardwarezone.com.sg/threads/breaking-christian-eriksen-received-pfizer-vaccine-on-31-may.6535946/?fbclid=IwAR1k9IJ0cRYFKbkPDUp3P38jrTb_Yb04hbpHuY85X1Kt26LQbnOF77j8oVk
Дај бе не се бламирај. Од пост во пост тонеш. 100000 глупости напиша од кои ниту една благе везе немаа.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.719
Поени од реакции
18.455
Hypertrophic cardiomyopathy is most often caused by abnormal genes in the heart muscle. These genes cause the walls of the heart chamber (left ventricle) to contract harder and become thicker than normal. The thickened walls become stiff.

Ваљда го изгледа видеото пред да го постираш?
Го изгледав, се влошува и убрзува со диета, овие сите профи што се спортисти, имаат тотален оверклил диета.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Веќе почнаа да се шират информации дека Ериксен примил Фајзер вакцина на 31 мај а дали се точни времето ќе покаже:https://forums.hardwarezone.com.sg/threads/breaking-christian-eriksen-received-pfizer-vaccine-on-31-may.6535946/?fbclid=IwAR1k9IJ0cRYFKbkPDUp3P38jrTb_Yb04hbpHuY85X1Kt26LQbnOF77j8oVk

Демантирано од спортскиот директор на Интер, поубаво е да има демант него луѓе што ќе наидат на темава да веруваат во вакви глупоштини.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205

Демантирано од спортскиот директор на Интер, поубаво е да има демант него луѓе што ќе наидат на темава да веруваат во вакви глупоштини.
Еден така културен и тактички демант, што да ти причам, како за ЦЕО на шампињонот!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom