ЕУРО 2020 - Група Б (Данска, Финска, Белгија, Русија)

Кои репрезентации ќе се пласираат во нокаут фазата?


  • Вкупно гласачи
    54
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ептен е мизерно што не го прекинаа преносот од таму кога се виде дека е ептен сериозно, па и земаа од блиску да снимаат, после и жена му во кадар да ја даваат. Бедно.
А, лешинарскиве наши портали креирани само за избори, одма со фото+видео вести. После се смееме на Србиве со Св. Сава и таквата на Карлеуша на иста насловна.
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.606
Поени од реакции
12.390
Не знам шо да речам...не знам на шо да коментирам..некако сето тоа ми нема поента... нека ме цитира некој ако се разберат некои вести дека е во ред( не ги разбирам словачкиве коментатори, а не ми се бара по нет )

ако не е во ред... не ме цитирајте
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.724
Поени од реакции
9.759
Германската тв после неколку минути прекина пренос и префрлија во студио, коментаторот не можеше да коментира готов беше да плачи, Мертесакер во студио заплача. Морбидно е да не се прекине пренос и да се коментира, не знам на која ТВ гледате. Страшно, се надевам само ќе го преживее ова, се друго е небитно.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Член од
10 август 2011
Мислења
1.928
Поени од реакции
7.780
Страшна работа. Веројатно најнепријатна сцена што сум ја видел на фудбалски терен. Се надевам дека ќе го вратат.
Можеби омилен играч ми е во Интер. Скромен, likable, професионалец и извонреден играч.
А камерманот ја претера, треба да имаат некакви протоколи за вакви ситуации. Нема потреба да гледаме реално шоу додека го реанимираат човекот.
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.146
Поени од реакции
40.870
Битка на лажни вести ќе има сеа, данскиве новинари известуваат дека бил жив, и состојбата е стабилна, ама све со резерва треба да се земе, не треба да се објаснува зашто е тоа така.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.501
Поени од реакции
80.600
Според последните информации стабилен бил, али изгледа толку од фудбалската кариера после овој случај....
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.559
Поени од реакции
6.669
Според последните информации стабилен бил, али изгледа толку од фудбалската кариера после овој случај....
Ма јебем ти фудбалска кариера , 29 години има нека остане само жив и нека тренира младинци у данска.
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.815
Поени од реакции
7.504
Заеби кариера, нека биде жив, ништо повеќе не е битно.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom