ЕУРО 2020 - Група Б (Данска, Финска, Белгија, Русија)

Кои репрезентации ќе се пласираат во нокаут фазата?


  • Вкупно гласачи
    54
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
9.838
Поени од реакции
12.539
Како бе ваке
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
22.151
Поени од реакции
61.134
Нозе ми се пресекоа еј... Пичку матер. Дај боже се да испадне во ред на крај
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.031
Поени од реакции
6.049
Издржи Ериксен.
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.040
Поени од реакции
10.519
Па уште и пренос даваат, прекини пренос одма. Човек умира и цел свет го гледа.
 
Член од
29 септември 2013
Мислења
588
Поени од реакции
1.023
Значи ужас камерава демек се да долови, нема потреба!
Во формула чим некој се чукне одма одзумираат и чекаат да се каже дека се е во ред, а овде обратно...
Се надевам на добри вести....
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
1.815
Поени од реакции
1.111
Ни прв ни последен инфаркт на терен кој зачести помеѓу фудбалерите.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
10.619
Поени од реакции
10.249
Нормални се бе со камерите алоооо, нема да заспијам вечер
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
9.838
Поени од реакции
12.539
Ни прв ни последен инфаркт на терен кој зачести помеѓу фудбалерите.
Затоа треба да ни чуе ако некој се струполи и не стане од терен ебате амебата.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.156
Поени од реакции
195.252
Затоа треба да ни чуе ако некој се струполи и не стане од терен ебате амебата.
Не ќе да е ова срцев удар. Повеќе ми делува на мозочен удар. Нема никаква реакција со очите, моториката не му реагираше, одеше нанапред само. Со срцев удар колабирањето е наеднаш.

За коментарот на амебата не ми се ни збори.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
16.805
Поени од реакции
14.238
Ццц пред полувреме, колку значат некогаш 5 мин, може немаше да дојде до ова.
А и камерманот треба да се избрка и да му се забрани пристап на стадион.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.021
Поени од реакции
9.249
Ае у пичку матер.
Издржи машко
 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
2.437
Поени од реакции
4.573
Како само Данциве од кога се чуле дека режисерот зумира се поставија околу Ериксен да не се гледа ништо, која култура ја имаат и начинот на кој го изнесоа од стадионот, се надевам дека се ќе помине во најдобар ред.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom