ЕП 2022

Член од
12 март 2009
Мислења
19.811
Поени од реакции
15.734
ќе влијае лошо за нашиот пласман Данска што киксна ???
 
Член од
1 јули 2012
Мислења
2.290
Поени од реакции
6.594
Какво дно пробиваат голманиве на Франција. Жерар се крие од топка.
 
Член од
17 август 2014
Мислења
3.578
Поени од реакции
5.480
Ако ништо друго, имаме подобри голмани од Франција, како и 99% од репрезентациите :kafence:
Жерард скоро цело првенство е срање, веројатно еден од најпрецените голмани во моментов.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.141
Поени од реакции
28.895
Жерард скоро цело првенство е срање, веројатно еден од најпрецените голмани во моментов.
Сигурен сум дека има подобри од жерард и овој вонаби Харден голманот, каква превара еј.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.913
Поени од реакции
9.520
Жерар и онака е срање и превара не само на првенствово. Шведска се распука кога најмногу требаше до сега играа еден лош за око ракомет тотална спротивност од ова денес.
 
Член од
10 јануари 2022
Мислења
231
Поени од реакции
436
Жерард скоро цело првенство е срање, веројатно еден од најпрецените голмани во моментов.
Не е само првенството, веќе неколку сезони и на континентално првенство и на клубско не паметам кога последно имал двоцифрен број одбрани.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.587
Паличка слабиот според Џонтра Шола.

Каква школа по ракомет им продадоа на Французиве алал вера. Пишано е Шведска да освои, после она со Норвешка мислам дека целиот Универзум се намести и знае дека Шведска освојува.

Данска :pos: Изгубија од онаква Шпанија, мајстори. :D
 
Член од
12 мај 2014
Мислења
1.007
Поени од реакции
1.799
Не ми се верува една Франција да спадне на ваков пар голмани.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.335
Поени од реакции
2.224
Какво дно пробиваат голманиве на Франција. Жерар се крие од топка.
Дојдов за ова да го напишам после мечот ама ме спреваари. БУКВАЛНО се крие од топка, каква катастрофални голмани имаат Франција на ова Европско.

Колку само значи самодоверба и верување во вакви натпревари како што имаше Паличка, секоја чест мајсторе како само се спушти на време за последната топка на Фабрегас.

А, што бараа Французиве после промашениот зицер? Пенал? хА, смешки.

Исто така сакам да кажам многу ми е мило за нашиве судии кои имат одлични настапи и сега со Данска и Шпанија си изработија одлично, браво. Јас лично сакав да им го дадат финалето на нив ама ете ЕХФ.

Не треба да ја отпишиме Шпанија, игра одлична одбрана плус го имат Варгас на гол, ќе биде напето у Недела.
Автоматски споено мислење:

Паличка слабиот според Џонтра Шола.

Каква школа по ракомет им продадоа на Французиве алал вера. Пишано е Шведска да освои, после она со Норвешка мислам дека целиот Универзум се намести и знае дека Шведска освојува.

Данска :pos: Изгубија од онаква Шпанија, мајстори. :D
Не мора да значи, Шпанците играа прејако у одбрана плус Варгас, секако ќе биде одличен меч со малку голови.
 
Последно уредено:
Член од
5 март 2018
Мислења
15.143
Поени од реакции
16.658
Колку ми се направи ќефот за Данска и Франција, мрш таму.
Шпанците секогаш тивки не се крева толку хајп за нив и оп финале, секоја чест за нив ама мислам дека оваа година е за Швеѓаните, кој и да освои злато од овие ќе ми биди драго. (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom